Gry na iOS i OS X

Heartstone Heroes of Warcraft premiera kultowej karcianki na iOS w języku polskim

Heartstone Heroes of Warcraft

Uzależnieni gracze karcianek radujcie się! Blizzard udostępnił zoptymalizowaną dla telefonu iPhone i iPod touch wersję słynnej gry Hearthstone. Słyszałem plotki, że masa ludzi gra bez oderwania, nawet w łazience. Jeśli jesteś jednym z nich, to wiedz, że już przepadłeś.

Heartstone Heroes of Warcraft-Karcianka wszech czasów.

Producent World of WarcraftStarcraft II Diablo III udostępnił po raz pierwszy swoją grę na platformę mobilną małego kalibru. W końcu jesteśmy w stanie zagrać na małym ekranie bez niepotrzebnego łamania oprogramowania. Nowy intuicyjny interfejs dotykowy to nowy wymiar karcianki. Grasz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Rozgrywka w Heartstone Heroes of Warcraft jest dość prosta, ale wymaga strategii związanej z budową tali, która najlepiej pokona innych internetowych graczy. Jeśli szybko nauczysz się subtelności w walce i opanowania, każda karta będzie twoim sprzymierzeńcem. Biorąc pod uwagę efekty wizualne są one epickie, dopracowane i magiczne. Poza tym wciągają w solidny klimat znany wszystkim z  World of Warcraft. Gra pozwala na wielodniową, nawet miesięczną rozgrywkę, jak to zwykle bywa z dziełami samego Bizzarda. Heartstone: Heroes of Warcraft po prostu uzależnia i to po polsku !

[third]heartstone_iphone[/third] [third]heartstone_iphone_3[/third] [third_last]heartstone_iphone_2[/third_last]

[youtube id=QdXl3QtutQI]

[appstore id=625257520]

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/319154/blizzards-addictive-card-game-hearthstone-is-now-on-your-iphone/]

To Top