Aplikacje na iOS i OS X

Skype dla Apple Watch

Najnowsza aktualizacja znanego komunikatora Skype przynosi wsparcie dla zegarka Apple Watch.

Aplikacja Skype to popularny komunikator internetowy, dzięki któremu możemy dyskutować przez wideo, prowadzić audio rozmowy, wysyłać wiadomości tekstowe i nagrania wideo, a także udostępniać znajomymi nasze zdjęcia.

Przewaga komunikatora to przede wszystkim dostępność na wielu urządzeniach. Od komputerów po smartfony a nawet telewizory.

skype

Cechy aplikacji:

Znajdź wszystkich swoich znajomych oraz rodzinę w jednej chwili. Z ponad 300 milionów osób korzystających ze Skype, na pewno znajdziesz kogoś, kogo znasz.

Rozmawiaj za pomocą palców. Nie ważne gdzie jesteś, Twoi przyjaciele są zawsze w zasięgu ręki dzięki darmowym wiadomościom.

Darmowe rozmowy. Darmowe rozmowy głosowe i wideo pozwalają Ci rozmawiać ze wszystkimi znajomymi i rodziną na Skype.

Niski koszt połączeń za połączenia komórkowe i stacjonarne. Bądź w kontakcie ze znajomymi nawet jeżeli nie ma ich na Skype.

Podziel się swoimi ulubionymi zdjęciami. Zrobiłeś świetne zdjęcie które chcesz udostępnić? Wyślij je poprzez Skype do znajomych lub rodziny. Nie musisz martwić się o limity rozmiaru wiadomości.

Wiadomości wideo. Dziel się swoimi najważniejszymi chwilami z ludźmi, którzy mają dla Ciebie największe znaczenie dzięki darmowym rozmowom na Skype.

Porozmawiaj z kimkolwiek, gdziekolwiek. Aplikacja Skype dostępna jest na smartfonach, tabletach, komputerach Mac i PC, a nawet na telewizorach. Niezależnie czego używają twoi znajomi, Skype tam jest. Proste.

skype

Nowości:

Wsparcie dla Apple Watch.

  • Odpowiedz na wiadomości ze swojego zegarka Apple Watch za pomocą przetwarzania mowy na tekst, szybkich odpowiedzi czy emotikon.
  • Rozpocznij rozmowę ze swoimi ulubionymi kontaktami na Apple Watch.

Skype-apple-watch-app

Aplikację Skype można pobrać za darmo z sklepu App Store.

[appstore id=304878510]

[source name=iclarified url=http://www.iclarified.com/48737/skype-app-released-for-apple-watch]

 

To Top