Aplikacje na iOS i OS X

Po co ci iPhone 6s? Odblokuj jego funkcje na swoim iUrządzeniu!

Kilka dni temu grupa Pangu zajmująca się jailbreakami iUrządzeń wypuściła swoje narzędzie dzięki którym zainstalujemy Cydię na systemach iOS 9.0-9.0.2. Dzięki Cydii możemy w naszym urządzeniu odblokować funkcje, które znajdziemy w nowszych iUrządzeniach albo dograć funkcje niekoniecznie te, które Apple by chciało w swoim systemie przez co powoli zamieniać iOSa w Androida 😉

Ja wykonałem Jailbreaka na swoim iPadzie mini 1 gen. A co udało mi się odblokować? Większość nowych funkcji iOS 9 na iPadach i funkcje z iPhone’a 6s!

Forcy

Dzięki temu tweakowi odblokujemy w naszym urządzeniu… Funkcje 3DTouch! Trochę takie oszukane ale są. I niestety tylko na ekranie głównym. W ustawieniach tweaku w ustawieniach możemy ustawić jak mamy wywoływać funkcje (domyślnie jest to przesunięcie palca do góry, można zamienić funkcje z edycją ustawienia ikonek tzn. Przytrzymanie otworzy 3DTouch a przesunięcie w gore odpali edycje) Na iPhone’ach możemy tez włączyć wibrację charakterystyczną dla 3DTouch.  [half]

 [/half][half_last]  [/half_last]

 

[half]
[/half]

Medusa

Ten tweak przyda sie na iPady. Dzięki niemu na każdym iPadzie uruchomimy Split Screen Miltitasking a dla iPadów Mini 1 i iPadów 2 uruchomimy tez dodatkowo Split View. Co ciekawe ten Split Screen Multitasking umożliwia odpalenie każdej apki, niezależnie czy deweloper dostosował ją pod dzielenie ekranu czy tez nie przez co mogą z tego wyniknąć zabawne błędy.

EnableLivePhotos

Ten tweak działa tylko na iPhone’ach. Na iPadach powoduje on zniknięcie tapet systemowych (#sprawdzoneinfo). Na iPhone’ach odblokowuje on funkcje Live Photos. Ale gdyby ten tweak wgrałbym na swoją szóstkę to mógłbym najprawdopodniej odblokować Live Photos jako tapety i jako zdjęcia!

Jak wgrać te wszystkie tweaki?

To bardzo prosta operacja. Wystarczy wejść w Cydię, w zakładce Szukaj wpisujesz nazwy tweaków, instalujesz i gotowe! Tylko tyle.

Pochwalcie się swoimi tweakami które używacie. Zapraszamy do komentowania!

To Top