Informacje i nowości

Apple Watch rzuca wyzwanie na Nowy Rok

Nowy Rok zbliża się coraz bliżej, a wraz z nim – wielki czas postanowień. Większość postawi sobie za cel spalenie tego co przybyło przez Święta. Dlatego Apple rzuca wszystkim użytkownikom Apple Watcha wyzwanie aktywności.

Powiedzmy sobie szczerze – nie spowoduje on że spalimy te wszystkie dania zjedzone na Wigilii oraz Świętach – raczej nam ułatwi zrobienie tego. Nie jest trudno się przyzwyczaić i kontynuować wyzwania. Do rzeczy.

Każdy, kto dzisiaj ubrał/ubierze zegarek na rękę, otrzyma(ł) powiadomienie dotyczące nowego wyzwania. Polega ono na zapełnieniu wszystkich trzech pierścieni aktywności przez 1 dowolny tydzień stycznia. Należy zacząć od poniedziałku oraz skończyć na niedzieli – nie można zacząć sesji w środku tygodnia (nie zostanie ona uznana). W nagrodę za wypełnienie wyzwania otrzymujemy wirtualny medal aktywności (który możecie zobaczyć odpalając powiadomienie o wyzwaniu na zegarku) oraz pakiet naklejek dla iMessage. Mniej więcej przedstawia to grafika znaleziona na podstronach Apple:

Jest to drugie wyzwanie rzucone przez Apple. Pierwsze odbyło się w amerykańskie Święto Dziękczynienia (24 listopada) i polegało na odbyciu treningu marszowego, biegowego lub kolarskiego na dystansie co najmniej 5 km – zostało one udostępnione tylko użytkownikom mieszkającym w USA. Podejmujecie noworoczne wyzwanie? Dajcie znać w komentarzach!

Komentarze
To Top