Plotki

Nowe iPady, czerwony iPhone 7 i 128GB dla SE, czyli konferencja marcowa

Do marca zbliżamy się wielkimi krokami. A czego możemy spodziewać się w marcu? Oczywiście konferencji Apple. Japoński portal internetowy MacOtakara jak zwykle podzielił się z nami swoimi informacjami na temat nowych produktów, czy też wersji urządzeń od Apple.

Powiew świeżości w „profesjonalnej linii” iPada

Raport zawiera informacje na temat nowych iPadów. Będą to odświeżone modele 9,7″, 12,9″ oraz zupełnie nowa wersja z ekranem o przekątnej 10,5″, o której słyszeliśmy trochę już wcześniej. Nie będzie miał on najprawdopodobniej ramek wokół ekranu, a także przycisku Home. Linia iPada Pro być może doczeka się również „przejęcia” iPada Mini, czyli modelu z ekranem o przekątnej 7,9″. Wersjie 7,9″, 9,7″ oraz 12,9″ mają być dostępne jeszcze w marcu, natomiast na model 10,5″ powinniśmy czekać do maja.

Czerwony iPhone 7 oraz 7 Plus

Wcześniej słyszeliśmy już, że nowy model iPhone’a ma być dostępny w czerwonej wersji kolorystycznej. Być może jednak już obecne, flagowe iPhone’y doczekają się takiego wykończenia. Najprawdopodobniej czerwień pochodziłaby spod znaku (Product)RED. Apple od dawna sprzedaje swoje produkty sygnowane tym logiem. Część przychodów z takich rzeczy jest przekazywana do organizacji zwalczającej AIDS w Afryce.

iPhone SE o pojemności 128GB

Ostatnim z produktów które mają być odświeżone i jest o nich mowa w raporcie MacOtakary jest iPhone SE. Ten budżetowy model iPhone’a najprawdopodobniej nie doczeka się jeszcze swojego następcy, ale zostanie zaktualizowany o nowy wariant pojemności jakim jest 128GB.

Źródło MacOtakara dosyć często dzieli się ze światem różnymi raportami na temat nowych produktów od Apple. Nie zawsze, ale bardzo często informacje te pokrywają się w bliskim stopniu z tym co gigant z Cupertino nam zaprezentuje.

A co do samych urządzeń opisanych w tym artykule, to na które czekacie najbardziej? Jak zwykle, dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło: MacRumors

Komentarze
To Top