Koncepty i wizualizacje

iOS 11 – czego się spodziewać?

WWDC zbliża się już wielkimi, ba! Ogromnymi krokami. Tutaj nie ma wątpliwości, że każdy z nas najbardziej czeka na aktualizację systemu iOS do wersji jedenastej. Co przyniesie nowy system? Na tą chwilę, wszystkie pomysły są tylko konceptami użytkowników, i to, co zostanie zaprezentowane nie będzie nam znane dopóki nie pokaże tego Craig Federighi na konferencji. W tym artykule zebraliśmy wszystkie najpopularniejsze concepty, jak i również te, których prawdopodobieństwo wdrożenia do iOS wróżymy najbardziej.

Pierwszym konceptem wyjedziemy niezbyt daleko, bo zostaniemy w naszym pięknym kraju. Zaczynamy od konceptu Jacka Zięby z MyApple. Koncept bardzo często „cytowany” przez wszelkie amerykańskie portale zajmujące się tematem firmy z Cupertino, nie wykluczone, że ten oto film mógł obejrzeć ktoś z Apple.

Drugim konceptem będzie ten wykonany przez użytkownika posługującego się nickiem Litaya. Koncept zdaniem większości cytujących go portali ma bardzo dużo przydatnych usprawnień systemu, które zachowują styl, a jaki to Apple dodaje funkcje.

Ostatnim, trzecim konceptem będzie ten wykonany przez Sama Becketta. Podajemy go dlatego, gdyż wiele razy jego pomysły najczęściej wdrażało Apple lub pomysły firmy z Cupertino były bardzo podobne do tych przedstawianych na filmach Sama.

Przypomnijmy, że na WWDC zobaczymy nowe aktualizacje systemów iOS, macOS, tvOS i watchOS, a także niewykluczone, że Apple zaktualizuje linię MacBooków oraz wprowadzi kompletnie nowe urządzenie będące głosowym asystentem jak np. Google Home.

Komentarze
To Top