Informacje i nowości

Konferencja Apple oficjalnie zapowiedziana!

Kilka godzin temu Apple oficjalnie zapowiedziało, poprzez rozesłanie zaproszeń, swoją kolejną konferencję. Odbędzie się ona 12 września o godzinie 10 czasu lokalnego w Cupertino, a jej oficjalna nazwa widniejąca na grafice, czyli „Let’s meet at our place.” już zdradza dlaczego będzie wyjątkowa. Będzie to bowiem oficjalna premiera auli imienia Steve’a Jobsa na terenie nowego kampusu Apple oraz pierwsza prezentacja w tamtym miejscu.

Co najprawdopodobniej zobaczymy w nowym „Steve Jobs Theater”? Będą to oczywiście kolejne generacje iPhone’ów. Tak, generacje, ponieważ wszystko wskazuje na to, że zobaczymy aż trzy modele w dwóch liniach. Ponadto możemy spodziewać się odświeżonego Apple Watcha. Ten prawdopodobnie zostanie wzbogacony o moduł LTE. Apple TV 4 również może ulec liftingowi. Możliwe, że dowiemy się także nieco więcej o produktach już zaprezentowanych, ale nie będących jeszcze w sprzedaży, czyli iMaku Pro oraz inteligentnym głośniku HomePod.

Systemy iOS 11, macOS High Sierra oraz watchOS zostaną zapewne udostępnione do pobrania dla każdego zaraz po zakończeniu prezentacji.

Gdzie oglądać transmisję? Tradycyjnie już, strona Apple służy pomocą. Pod tym linkiem będziecie mogli obejrzeć prezentację, a póki co możecie za pomocą tej strony dodać sobie przypomnienie o niej do kalendarza.

Komentarze
To Top