Gry na iOS i OS X

Shark Dash – czyli wykąp rekina

Podczas ostatnich upałów przyszła mi ochota na wykąpanie się w wannie zimnej wody. Do tego postanowiłem pobrać aplikację, która będzie tą kąpiel idealnie uzupełniać, a jest nią gra Shark Dash wydana przez Gameloft.

 

Bezwzględne, gumowe, żółte kaczki zadały bardzo bolesny cios naszemu bohaterowi. Teraz przyjdzie nam wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na demonicznych wrogach.

Nasze zadanie jest proste: musimy za pomocą rekina zjeść wszystkie kaczki i zebrać jak najwięcej monet. Naciągając ogon naszego przyjaciela powodujemy jego wyskok nad powierzchnie wody – dzięki temu mamy możliwość zbijania i niszczenia różnych przedmiotów. Pomagają nam w tym przeróżne elementy – począwszy od mydła i pumeksu, poprzez koła ratunkowe i sól kąpielową, aż do korka zatykającego wannę. Do przejścia mamy dużą ilość plansz, a w każdej z nich, aby zdobyć największą ilość punktów, musimy zebrać wszystkie monety i wykonać jak najmniejszą ilość skoków. Punkty zdobywamy także poprzez kombosy niszczenia i odbijania się od przedmiotów i ścian.

[youtube id=”lpfu-BXzXN4″ width=”600″ height=”350″]

Jeżeli nie lubisz długich podróży środkami komunikacji publicznej bądź często stoisz w kolejce do dziekanatu – gra jest dla Ciebie. Idealny zabijacz czasu. Dla bardziej zaawansowanych graczy, zawiera ona też elementy logiczne. Trzeba nieraz pomyśleć jak zebrać wszystko z planszy za pomocą wyłącznie dwóch skoków. Dobra grafika i niezła oprawa dźwiękowa również zasługują na uwagę.

Gra jest uniwersalna i działa na każdym urządzeniu mobilnym Apple’a.

[appstore id=495995067] [appstore id=524409412]

Komentarze
To Top