Kontakt

Image 11.05.2016 at 08.36

Przedstawiam Wam starannie dobrany zespół profesjonalistów a zarazem pasjonatów marki Apple. To ciekawe zestawienie okazuje się być idealną mieszanką energii, dynamiki i nieustającego zamiłowania do produktów z nadgryzionym jabłkiem. Każdy z poniższych łącznie ze mną z największą przyjemnością odpowie na Wasze pytania oraz postara się Wam pomóc. Znam ich, dlatego jestem pewien, że i Wy nie zawiedziecie się. Serdecznie Zapraszam!
Robert Sztaba
Założyciel

 

 rafał

Rafał Zaczyk

REDAKTOR AC ADMINISTRATOR

Absolwent Informatyki. Uzależniony od dobrego brzmienia i nowych technologii. Pasjonuje się grafiką i fotografią. Kocha aktywnie spędzać wolny czas.

 

Kamil Gniady

REDAKTOR AC Zrzut ekranu 2016-05-22 o 01.29.16

Wielbiciel kobiecego piękna, które często uchwytuje w swoim obiektywie. Kocha naturę, świeże powietrze nierzadko również ciszę. Osoba podążająca własnymi ścieżkami o nieugiętym charakterze, towarzyska, lubiąca wymieniać się poglądami. Wysoka kultura osobista, schludny wygląd i nieprzeciętne poczucie humoru to tylko niektóre atuty, które pomagają mi osiągnąć sukces w życiu prywatnym jak i zawodowym.

 Kacper Gagatek

Kacper Gagatek 

REDAKTOR AC

Najmłodszy wśród redaktorów, ale tak samo zafascynowany technologią. Perfekcjonista kochający piękne rzeczy. Pasjonat motoryzacji od zawsze.

 Maksymilian Motyka

Maksymilian Motyka 

SOCIAL MEDIA

18-latek publikujący swoje wypociny na YouTubie. Współprowadzący podcast „Sok z Jabłka”. Wielbiciel dobrego brzmienia z Apple Music i początkujący muzyk cały czas spoglądający na swoje urządzenia jak na dzieła sztuki. Posiadacz iPhone’a, iPada, Maca i Apple Watcha.

 robert

Robert Sztaba

ZAŁOŻYCIEL FINANSE

Najstarszy z redakcji a zachowuje się jak mały chłopiec, kiedy daje mu się nową tech-zabawkę. Zrównoważony i pełny pozytywnej energii. Kocha muzykę. Kiedyś przeczytał biografię Steve’a Jobs’a i zwariował.

 Igor Wolski

Igor Wolski

REDAKTOR AC

Nie wyobraża sobie dnia bez spojrzenia na nadgryzione jabłko. Zapalony modelarz FPV oraz czynny zawodnik ogólnopolskich zawodów dronów wyścigowych. Świeżo upieczony technik elektronik.

 

łukasz

Łukasz Basiaga

REDAKTOR AC

Technik Elektroniki. Ekspresyjny sangwinik i pozytywny świr. Pasjonat elektroniki precyzyjnej i gadżetów. Ukojenie i spokój ducha odnajduje w modelarstwie. Zagorzały konsolowiec, gustujący w FPS’ach. Po 22.00 – Barman. Motto życiowe: „Always on the move”.

 

darek

Dariusz Sztaba

REDAKTOR AC

Sympatyk i użytkownik technologii Apple patrzący szeroko i z dystansem. Zaraża nie tylko „wirusem” marki z Cupertino ale również uśmiechem i pogodą ducha. Wolne chwile poświęca rodzinie i aktywności fizycznej przy mocnym brzmieniu ukochanej muzyki.

 

Bartłomiej Pabiszczak

REDAKTOR AC

Student Psychologii Biznesu na SWPS w Warszawie. Od małego lubi filmy akcji. Już 17 rok ćwiczy karate. Fan wszelakiej muzyki lat ’80 i ’90. Zdiagnozowany ekstrawertyk z nutką introwertyka. Smakosz dobrej kawy i książki. Lubi dobrze zjeść i spędzać czas ze swoją narzeczoną.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

imię i nazwisko*:

adres e-mail*:

temat wiadomości*:

treść wiadomości*:

* - pola wymagane.

Click to comment
To Top