Informacje i nowości

Zombiewood – czyli zombie w Hollywood

Zombiewood - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Zombiewood - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Zombie są ostatnio w modzie. Również na iOS co rusz pojawiają się nowe gry, gdzie naszym jedynym zadaniem jest walka z licznymi hordami żywych trupów, przy użyciu wszelkich możliwych środków.

Gameloft także postanowił, że czas wydać coś z umarlakami w tle. Zwłaszcza przy okazji zbliżającego się Halloween pomysł wydaje się trafiony,

Przenieśmy się więc do Los Angeles, gdzie bogate ulice, dotychczas pełne gwiazd i celebrytów, teraz są zawładnięte przez krwiożercze zombie. Ale nie wszyscy zdają się być tym faktem przerażeni. Na pewno nie nasz bohater i szalony reżyser, w którego filmie zagramy. Gra podzielona jest na scenariusze i kolejne sceny. W każdej z nich nasz reżyser zleca nam konkretne zadania. W zależności od tego ile celów wykonamy należy nasza nagroda. Oprócz tego, zabijając zombie możemy zdobyć pieniądze, za które będziemy mogli rozszerzyć i ulepszyć nasz arsenał broni.

Oprawa graficzna jest bardzo przyjemna. Przez całą rozgrywkę towarzyszą nam miłe dźwięki muzyki – idealne do walki z żywymi trupami 😉 Całość jest pełna humoru.

Myślę, że więcej nie ma sensu się rozpisywać. Gra jest dostępna za darmo, więc po prostu ją pobierzcie i oceńcie sami 😉

[youtube id=”dGA2odgQ4F8″ width=”600″ height=”350″]

[appstore id=467452023]

Komentarze
To Top