Gry na iOS i OS X

Primeval: New World – recenzja gry

Tym razem mamy coś dla fanów serialu „Siły pierwotne” (Primeval). Czasami przychodzi taka chwila, w której chcemy zagrać na szybko – nie mamy ochoty myśleć i nie mamy na tyle czasu, by wejść w kolejny wątek fabularny. Na takie właśnie chwile jest Primeval: New World studia Robots and Pencils Inc.

Autorzy do naszej dyspozycji oddali bardzo dużą liczbę poziomów. Przejście do kolejnego, czasami wymaga od nas naprawdę „zwinnych rączęk”. Z czasem możemy odblokować sześciu bohaterów, których uzbroimy w 4 rodzaje broni. Wcielając się w jednego z nich, będziemy pokonywać czyhających na nas przeciwników – dinozaury i zwierzęta, prosto z serialu Primeval.

W grze mamy możliwość ulepszania naszych broni, czy też naszych umiejętności fizycznych, takich jak siła skoku, czy ilość zdrowia.

Istotną zaletą tej gry jest możliwość zmiany bohaterów dla każdego poziomu bez utraty naszych upgrade’ów.

W menu gry mamy również dostęp do encyklopedii, z której to możemy dowiedzieć sie czegoś nowego o naszych bohaterach, broniach i przeciwnikach.

Dla urozmaicenia rozrywki, podczas skakania po platformach, autorzy przygotowali bonusowe miejsca, które przeniosą nas w czasy prehistoryczne.
Pod koniec każdego poziomu otrzymujemy podsumowanie, w którym zawarte są wszystkie dane o naszej rozgrywce.

Sterowanie postacią jest bardzo proste i nie wymaga od nas poruszania urządzeniem czy też trudnych gestów, dlatego gra nadaje się idealnie do „nudnych sytuacji”, np. podczas czekania na przystanku.

[youtube id=”M0nx1W00EPY” width=”600″ height=”350″]

[one_half last=”no”]

Plusy: [checklist]

  • kreskówkowa grafika
  • ruchome elementy planszy
  • możliwość upgrade’u postaci

[/checklist][/one_half]

[one_half last=”yes”]

Minusy:[badlist]

  • mała liczba broni
  • praktycznie brak fabuły

[/badlist][/one_half]

[appstore id=572671919]

Komentarze
To Top