Aplikacje na iOS i OS X

Masz problem z zadaniem domowym? To program właśnie dla Ciebie

Zadane.pl - iOS (iPhone, iPod touch)

Zadane.pl to aplikacja rodzaju „must have” dla każdego ucznia szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, czy technikum. Już od pierwszych chwil po zainstalowaniu pomogła mi niezmiernie w zadaniu domowym z geografii. Byłem pod wielkim wrażeniem, bo odpowiedź została udzielona natychmiastowo.

Zadane.pl - iOS (iPhone, iPod touch)

Zacznijmy jednak od początku, czyli rejestracji/logowania. Obie czynności możemy wykonać poprzez konto utworzone przez nas, ręcznie – w aplikacji na iOS, bądź w witrynie internetowej. Mam też możliwość połączenia konta Zadane.pl z naszym kontem na facebooku. Rejestracja jest bardzo prosta, ale ja wybrałem wygodniejszą dla mnie opcję – logowanie poprzez Facebooka.

Co zawiera aplikacja? Przede wszystkim, możliwość zadawania pyta, które możemy wpisać samodzielnie, publikując zdjęcia zadania z naszego zeszytu ćwiczeń, podręcznikalub notatnika.

W serwisie zadane.pl istnieją również punkty, które uzyskujemy za pozostawienie odpowiedzi w którymś z pytań zadanych przez pozostałych użytkowników serwisu. Zdobyte punkty możemy wykorzystać do nagradzania innych, oraz do zadawania trudniejszych, wysoko punktowanych zadań.

Twórcy aplikacji zadbali również o osiągnięcia – tak, tego samego rodzaju osiągnięcia jakie dostajemy np. w grach, tylko tyle, że te nie pojawiają się w Game Center, a bezpośrednio w serwisie.

Aplikacja pozwala nam także zaprosić do jej użytkowania naszych znajomych z Facebooka.

Program Zadane.pl na iPhone’a jest moim zdaniem wykonany perfekcyjnie. Podczas kilkugodzinnego korzystania nie doszukałem się żadnego, ale to żadnego minusa. Polecam! 🙂

[appstore id=592487984]

Komentarze
To Top