Aplikacje na iOS i OS X

Memollow – kolorowanki dla dzieci

Memollow - Coloring Pages for Kids - iOS (iPad)

Memollow – Coloring Pages for Kids – to kolejna aplikacja studia KiooiK przeznaczona dla najmłodszych użytkowników iPada

Jak pokazano w pewnej reklamie kolorowanki zaliczają się do kategorii, gdzie nowoczesny iPad spokojnie może rywalizować z tradycyjnym papierem 🙂

Aplikacja oferuje bezpłatnie 11 kolorowanek + pustą planszę do swobodnego malowania. Zestaw narzędzi został ograniczony do minimum, co myślę, że w przypadku aplikacji dla dzieci jest dużym plusem. Mamy więc paletę kolorów, pędzel, kredkę, kredkę świecową i gumkę do mazania.

O samej funkcjonalności myślę, że nie ma sensu się rozpisywać 🙂 Natomiast moją uwagę zwrócił jeden drobny szczegół – po zmazaniu czegoś gumką na naszej „karce” zostają śmieci. Aby się ich pozbyć musimy przechylić iPada, a śmieci zsuną się z ekranu.

[youtube id=”GOub6d5tu04″ width=”600″ height=”350″]

Memollow – Coloring Pages for Kids jest dobrze wykonaną aplikacją, która z pewnością umili czas dziecku i jego rodzicom.

Program dostępny jest za darmo na iPada (od ostatniej aktualizacji, także na iPada 1). Możliwe jest także dokupienie większej ilości kolorowanek poprzez płatności wewnątrz programu.

[appstore id=591183436]

Komentarze
To Top