Informacje i nowości

Poszukujemy Redaktorów! Chcesz do nas dołączyć?

Klawiatura Apple


Klawiatura Apple

Poszukujemy nowych Redaktorów, którzy dołączą do naszej ekipy.

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i sprzętem Apple, lubisz grać w gry, testować nowe aplikacje, być może szukamy właśnie Ciebie!

Co otrzymasz w zamian za współpracę z nami? Przede wszystkim będzie to dostęp do wielu płatnych programów i gier na iOS i Mac OS X, które testujemy i opisujemy w naszym serwisie. Gwarantujemy też wspólną pracę w miłej, przyjacielskiej atmosferze.

Czego oczekujemy? Przede wszystkim szukamy osób, które są odpowiedzialne i potrafią posługiwać się poprawnie językiem polskim 😉

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje zgłoszenie! Zamieść w nim następujące informację:

  • Imię, nazwisko i wiek
  • Jaki sprzęt Apple posiadasz?
  • Jakie znasz języki obce i na jakim poziomie?
  • Czy dotychczas prowadziłeś/prowadzisz własną stronę internetową lub blog?
  • Czym się interesujesz poza tematyką związaną z Apple?
  • Ile artykułów jesteś w stanie napisać w ciągu tygodnia?

Do zgłoszenia dołącz próbny artykuł, którego jakość będzie miała największy wpływ na naszą decyzję. Co masz napisać? Może to być recenzja dowolnej aplikacji (zarówno płatnej, jak i darmowej). Najlepiej, aby nie było to żadna z aplikacji przez nas opisywanych (skorzystaj z funkcji szukaj) – w przypadku przyjęcia Cię do naszego grona, będziemy mogli od razu opublikować Twój pierwszy tekst. Jeśli chcesz może to być także poradnik lub własne przemyślenia związane z tematyką Apple. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – zapytaj przed przystąpieniem do pisania. Myślę, że oczywistym jest, że artykuł musi być w całości Twojego autorstwa 😉

Ważne! Zależy nam na znalezieniu osób do stałej współpracy. Pisząc artykuł próbny zwróć koniecznie uwagę ile czasu na to poświęciłeś i zastanów się, czy na pewno będziesz mógł w miarę regularnie dla nas pisać.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres redakcja@applecenter.pl

Komentarze
To Top