Plotki

Ostatnia beta iOS 7, przed wersją GM, już w przyszłym tygodniu?

iOS 7 beta

Kolejne wersje beta systemu [ios7] pojawiają się w dwutygodniowych odstępach czasu. Podobnie ma być z kolejną, szóstą już wersją beta nowego systemu mobilnego Apple.

Według BGR.com iOS 7 Beta 6 ma pojawić się w przyszłym tygodniu i być ostatnią wersją testową przed wydaniem wersji Golden Master (GM), będącej praktycznie finalnym wydaniem, udostępnionym deweloperom w celu znalezienia ostatnich błędów i problemów w systemie oraz ich aplikacjach.

Według raportu BGR, wydanie Golden Master ma zostać udostępnione pracownikom i partnerom 5 września, a w dniu zbliżającej się konferencji, czyli 10-go września, wszystkim zarejestrowanym deweloperom.

Na konferencji zostaną zaprezentowane urządzenia, na których znajdziemy iOS 7 od razu po wyjęciu z pudełka – według wszystkich poprzednich raportów będzie to [iphone5s] oraz [iphone5c]. Możliwa jest także premiera [tag id=”ipad-5″ name=”iPada 5″] oraz [tag id=”ipad-mini-2″ name=”iPada mini 2″]. Niedługo po konferencji możemy się także spodziewać udostępnienia wszystkim użytkownikom oficjalnej wersji [ios7].

To Top