Gry na iOS i OS X

Nowy Asphalt 8: Airborne dostępny w polskim App Store

Asphalt 8: Airborne - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Od północy w polskim App Store dostępna jest kolejna, ósma część serii Asphalt o nazwie Airborne.

W porównaniu do poprzedniej części, w grze zaszły spore zmiany wizualne.

Gra oferuje tryb multiplayer podobny do tego który możemy zobaczyć w Real Racing 3! Specjalnie dla tej gry, napisano nowy silnik fizyczny, dzięki któremu, będziemy mogli lepiej kontrolować samochód, który prowadzimy.

Twórcy umieścili w grze tryb Takedown, oraz dodali też dwa nowe tryby – Gate Drift i Infected. W Gate Drift, gracz ma za zadanie pokonać bramki, wykonując kontrolowany poślizg samochodem. Infected, to nic innego jak popularna zabawa w „ganianego”. Co ciekawe, jeżeli goniący nikogo nie zdoła uderzyć w ciągu 20 sekund, to zostaje wyeliminowany z dalszej rozgrywki.

W Asphalt 8 znajdziecie 47 wysokiej klasy samochodów, w tym wiele licencjonowanych, jak Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX i Pagani Zonda R. Jeździć będziemy mogli po trasach w Wenecji, Islandii, na pustyni Nevada i w innych ciekawych miejscach. Tryb kariery oferuje obecnie ponad 180 wydarzeń.

[youtube id=”S1q7ItE–8s”]

Ceny gry jest bardzo przystępna, więc myślę, że fani szybkich samochodów i wyścigów nie mają się nawet nad czym zastanawiać 😉

Aplikacja jest uniwersalna – możecie ją zakupić klikając w ikonę poniżej.

[download]

[appstore id=610391947]

To Top