Gry na iOS i OS X

Oficjalny trailer Infinity Blade III

Infinity Blade III: Reborn

Na początku lipca Donald Mustard poinformował oficjalnie, że jeden z projektów studia Chair Entertainment – Infinity Blade: Dungeons trafia do kosza, jednak nie jest to równoznaczne z porzuceniem serii, a informacje o kolejnej części gry poznamy już wkrótce.

Kolejny gra Infinity Blade, tym razem w swojej trzeciej odsłonie, została zaprezentowana wraz z nowym iPhone’em, aby ponownie pokazać jego możliwości graficzne. Pod tym względem gra prezentuje się rewelacyjnie. Gorzej już może być z samą grywalnością, bo jak pewnie pamiętacie, ta w pierwszej i drugiej części pozostawiała sporo do życzenia. Mimo to, gra ma całkiem spore grono fanów i z pewnością jej najnowsza część szybko zagości na pierwszej pozycji na liście najczęściej kupowanych aplikacji.

W dniu dzisiejszym, aby zaostrzyć apetyt graczy, udostępniono oficjalny trailer.

[youtube id=”6ny6oSHyoqg”]

Mimo, że podczas keynote grę zaprezentowano na iPhone’ie 5S, twórcy nie nastawili się wyłącznie na najnowsze urządzenia Apple. Według informacji do których dotarłem, gra ma działać na następujących urządzeniach z iOS (i oczywiście ich następcach): iPhone 4, iPad 2, iPad mini i iPod touch 4.

Infinity Blade III: Reborn

Gra Infinity Blade III będzie uniwersalna, a w App Store pojawi się w dniu premiery [ios7], czyli 18. września, w cenie 5,99 €.

[source name=”IGN” url=”http://uk.ign.com/articles/2013/09/10/complete-infinity-blade-iii-details”]

To Top