Gry na iOS i OS X

Arcade Balls – klasyk w wydaniu na iOS

Arcade Balls

Arcade Balls to prosta gra autorstwa Tomasza Szulca. Zasady są bardzo proste – rozgrywkę rozpoczynamy z 4 kolorowymi kulkami na planszy o wymiarach 7 x 7 pól. Podczas tury możemy przesunąć tylko jedną kulkę, oczywiście w miejsce, które nie jest blokowane przez inne. Po każdym naszym ruchu, na planszy, w losowych miejscach pojawiają się dwie nowe.

W chwili, gdy ułożymy w jednej linii (pionowo, poziomo lub na skos) 5 kulek tego samego koloru, kulki znikają, a my zdobywamy punkty. Im więcej kulek uda nam się usunąć tym więcej punktów zdobędziemy. Gra kończy się w chwili, gdy nie będziemy mieli możliwości żadnego ruchu.

Arcade Balls oferuje nam 3 tryby rozgrywki:

[list_style class=”bookmark” ]

  • klasyczny – gramy, aż skończą nam się możliwości ruchu;
  • zręcznościowy – mamy 3 minuty, aby zdobyć jak najwięcej punktów (brak możliwości ruchu również kończy grę). Na niektórych kulkach znajdują się liczby – jeśli uda nam się usunąć taką kulkę, pozostały czas zwiększa się o odpowiednią liczbę sekund.
  • multiplayer – rywalizujemy ze znajomym lub losową osobą z Game Center – w ciągu 3 minut musimy zdobyć jak najwięcej punktów.

[/list_style]

Gra jest dostępna w wersji uniwersalnej na iPada i iPhone’a/iPoda touch.

[download]

[appstore id=653864332][blank]

[margin_border /]

Kody do App Store

Mam dla Was 3 kody, które pozwalą Wam pobrać grę z App Store za darmo. Jeśli chcecie je otrzymać, po prostu napiszcie o tym w komentarzu. Jutro (niedziela) wylosuję zwycięzców.

Kody posiadamy dzięki uprzejmości @ziome3eknh (TELPCTECH – naprawa telefonów komórkowych i komputerów). Dziękujemy! 🙂

To Top