Gry na iOS i OS X

Batman: Arkham Origins – specjalna wersja na iOS już w App Store

Warner Bros postanowiło ruszać powoli z kampanią reklamową najnowszej odsłony przygód Batmana na konsole i PC – jednym z jej elementów, jest właśnie „specjalna odsłona” na iOS i Android przygotowywana przez studio NetherRealm, której premiera była wczorajszego dnia.

Nie będzie to konwersja dużej gry ;), lecz tak jak w wersji na duże platformy, staniemy do walki z czarnymi charakterami, którzy czyhają na życie Bruce’a Wayne’a. Arkham Orgins na iOS i Android, jest rozwinięciem  pomysłu znanego z Batman Arkham City: Lockdown, który zadebiutował również na smartfonach i tabletach. Rozgrywka w dużej mierze przypomina to, co widzieliśmy w trylogii Infinity Blade. Wraz z postępem, będą odblokowywane nowe umiejętności i ataki, a także – za wirtualną walutę, którą nabędziemy wykonując misje – będziemy mogli nabywać nowe stroje Batmana. Oczywiście, posiadacze wersji na konsole i PC, otrzymają bonus w grze.

[youtube id=HP4gbMtSyNs]

Gra działa na urządzeniach z iOS 5.0 i nowszym. Obsługiwane urządzenia to: iPhone 4/4S/5/5C/5S, iPad Mini, iPad 2/3/4, iPod Touch 4 Gen./5 Gen. Tytuł jest darmowy, lecz z mikropłatnościami.

[download]

[appstore id=681370499]

To Top