Gry na iOS i OS X

Zbliża się ciekawa aktualizacja gry Plague Inc.

Plague Inc.

Jak powinna wyglądać idealna gra na urządzenie mobilne? No mniej więcej właśnie tak, jak Plague Inc.

W skrócie, celem gry jest stworzenie wirusa (lub innego ustrojstwa), który zabije całą ludzkość. Naszego wirusa możemy rozwijać poprzez punkty DNA, które zdobywamy przez zarażanie kolejnych krajów i mutowanie wirusa. Oczywiście lekarze i organizacje nie śpią, i będą starać się przeciwdziałać rozszerzającej się pandemii. Więcej informacji na temat samej gry można przeczytać tutaj.

Plague Inc.

Niedługo, bo już za miesiąc, wyjdzie aktualizacja Plague Inc. zawierająca wiele ciekawych nowości. W wersji 1.7 otrzymamy 15 nowych scenariuszy dotyczących różnych, prawdziwych chorób, jak np. Dżuma, Świńska Grypa czy AIDS. Oprócz tego, do wyboru będzie też scenariusz z alternatywnym światem, ze zmiennymi warunkami środowiska, co będzie wymagać od nas nowego podejścia do sposobu rozwoju naszej choroby.

Sama aktualizacja brzmi wspaniale, niestety gorszą wiadomością jest to, że tylko 2 nowe scenariusze będą dostępne za darmo. Pozostałe będziemy mogli zakupić w cenie 0,89 € za scenariusz lub, jeśli zdecydujemy się od razu na paczkę ze wszystkimi, wydamy 2,69 €.

[download]

[appstore id=”525818839″][margin /]

[source name=”toucharcade”]

To Top