Gry na iOS i OS X

Nadchodzi sequel gry Ace Patrol

Ace Patrol: Pacific Skiespng

W maju tego roku, do App Store trafiła darmowa gra Sid Meier’s Ace Patrol. Przenosimy się w niej w okres I Wojny Światowej, by wziąć udział w wielu podniebnych bitwach. Wszystkie z nich, toczymy na planszy heksagonalnej w turach.

Dziś legendarny projektant Sid Meier, wraz z wydawcą, firmą 2K ogłosili, że niebawem zobaczymy sequel gry pod tytułem Ace Patrol: Pacific Skies. Tym razem zostaniemy przeniesieni w obszar pacyfiku w czasach II Wojny Światowej, by uczestniczyć w historycznych bitwach, jak chociażby w słynnej bitwie o Pearl Harbor, czy o Midway i Guadalcanal.

Ace Patrol: Pacific Skies pojawią się najbardziej znane samoloty zarówno ze strony amerykańskiej, jak i japońskiej.

Póki co nie ujawniono żadnych innych szczegółów. Pierwsza część gry była udostępniona za darmo, z niezbyt uciążliwymi mikropłatnościami. Czy sequel pójdzie tą samą drogą? Prawdopodobnie tak, chociaż w informacji prasowej 2K ogłoszono, że ta część gry będzie wydaniem „premium”. Na razie nie wiadomo, jak to dokładnie rozumieć, ale może to oznaczać, że gra zostanie wydana jako aplikacja płatna.

[margin_border /]

Poniżej znajdziecie link do pierwszej części gry. Jeśli jeszcze jej nie testowaliście – koniecznie spróbujcie! Zapraszam także do naszej recenzji.

[download]

[appstore id=583000830]

[margin /]

[source name=”TouchArcade”]

To Top