Gry na iOS i OS X

Devil’s Attorney – w ten weekend za darmo!

Devil’s Attorney (Adwokat diabła) to świetna gra, która jest przeniesieniem mechaniki rozgrywki znanej z karcianych RPGów, do zupełnie innych realiów.

Zamiast rzucać zaklęcia i atakować przeciwników różnymi rodzajami broni, używamy naszych umiejętności na sali sądowej, aby obalić oskarżenia i dowody, a tym samym dowieść niewinności naszego klienta.

Rozgrywka podzielona jest na tury, a w każdej z nich mamy do wykorzystania określoną liczbę punktów, co przekłada się na to, jakie i ile umiejętności możemy wykorzystać. Musimy więc dobrze rozplanować w kolejność i typ „ataków”, które przeprowadzimy, tak aby oskarżyciel nie zdążył posadzić naszego klienta za kratki. Za ukończenie rozprawy w określonej na początku ilości tur dostajemy dodatkowy bonus.

[youtube id=”9wriRfJGx0I”]

Zamiast rozwoju parametrów naszej postaci, jak w grach RPG, tutaj ulepszamy nasze mieszkanie. Wyposażając je w nowe rzeczy, rozwijamy trzy nasze cechy – materializm, dekadencję i próżność. Te z kolei, po osiągnięciu odpowiedniego poziomu, dadzą nam nowe umiejętności do wykorzystania podczas rozpraw.

Grę zdecydowanie polecam! Spieszcie się, póki jest za darmo! 😉

[appstore id=562772514]

To Top