Gry na iOS i OS X

Football Manager Handheld 2014 – menadżer piłkarski na iOS

Football Manager Handheld 2014

Dziś w nocy do App Store trafiła kolejna odsłona menadżera piłki nożnej SEGAi, czyli Football Manager Handheld 2014. Jest to chyba jest z najbardziej rozbudowanych i realistycznych menadżerów footbolowych ja urządzenia mobilne.

Będziemy więc podejmować wiele ważnych decyzji w życiu naszego klubu, decydować o transferach, taktyce, zmiana w trakcie meczu. Prowadząc zespół do zwycięstwa nie możemy też zapomnieć o fanach i mediach.

Obecna wersja zawiera kilka istotnych zmian, a wśród nich m.in. są to:

[list_style class=”bookmark” ]

  • Kompletnie przebudowany wygląd z lepszą grafiką i bardziej intuicyjnym menu;
  • Możliwość zapisywania stanu gry w iCloud i kontynuowania na innym urządzeniu. Swoją drogą nie rozumiem, czemu większość producentów uważa tę opcję jako „feature” i wprowadzę często dopiero w n-tej aktualizacji – to już dawno powinien być standard!
  • Tryb „My Club”, w którym możemy stworzyć własny klub od podstaw – wybierając kolory, nazwę i zespół;
  • Bardziej realistyczny system transferów z bardziej inteligentnymi ofertami;
  • Nowy system śledzenia zmian atrybutów i umiejętności naszych zawodników, który pozwoli nam podjąć lepszą decyzję, czy dany zawodnik ma jeszcze w naszym klubie jakąś przyszłość;
  • Większa i lepsza interakcja mediów i dziennikarzy po sukcesach/porażkach klubu;
  • Lepsze analizy po meczu pozwalające lepiej zbadać mocne i słabe strony zespołu;
  • Szczegółowe zapisy historii poprzednich sezonów.

[/list_style]

Football Manager Handheld 2014 z pewnością jest obowiązkowr dla fanów piłki nożnej i menadżerów piłkarskich. To co może niestety trochę odstraszać, to cena, jednak myślę, że za kwotę jaką musimy zapłacić, dostajemy faktycznie bardzo dobrze przygotowaną grę.

[appstore id=”599937501″]

To Top