Gry na iOS i OS X

Fireproof Games ogłosiło datę premiery gry The Room 2

The Room

Firma Fireproof Games ogłosiła przed chwilą na swoim fanpage’u datę premiery gry The Room 2. Gra zadebiutuje w App Store 12. grudnia w wersji na iPada, natomiast na początku roku 2014 pojawi się wersja na iPhone’a. Mam nadzieję, że „wersja na iPhone’a” zostanie udostępniona po prostu jako aktualizacja aplikacji, która stanie się wtedy uniwersalna.

Pierwsza część The Room[appstore id=”552039496″ type=”price”][appstore id=”573156739″ type=”price”] to osadzona w mrocznym i tajemniczym klimacie gra logiczna, w której możemy także znaleźć wiele elementów gier typu escape. Właściwie o całej fabule dowiadujemy się z notatek pozostawionych przez nieznaną nam osobę, a naszym celem jest odkrycie szczętnie skrywanej tajemnicy.

Z pewnością klimat i główny sposób rozgrywki zostanie utrzymany także w sequelu, więc szykuje się niezły kąsek dla fanów wszelkich łamigłówek.

The Room Two

Dla przypomnienia – lub jeśli nie spotkaliście się wcześniej z The Room – w celu poznania, zapraszam do obejrzenia trailera promującego pierwszą część gry:

[youtube id=”5TcG8gYO7ow”]

[appstore id=”THE_ROOM_2″ name=”The Room 2″ premiere=”2013-12-12″]

To Top