Aplikacje na iOS i OS X

TIME Planner – kolorowy kalendarz dla każdego

Kiedy wykonuje się wiele rzeczy jednocześnie w szkole, pracy bądź realizuje się swoje hobby – wiemy jak ważne jest to, aby mieć wszystko zaplanowane, uporządkowane i pod ręką. I to najlepiej w ładnej, przejrzystej oprawie graficznej, gdzie mamy do dyspozycji bogatą paletę barw i kategorii, które pozwalają nam się skupić na tym, co jest naprawdę istotne. To zadecydowało o tym, że zacznę regularnie używać TIME Plannera.

Zadania możemy dzielić na podstawowe kategorie takie jak: dom, praca oraz odpoczynek. Istnieje również możliwość dodawania swoich, spersonalizowanych kategorii. Po uruchomieniu aplikacji, patrząc na harmonogram dnia, będziemy mogli ujrzeć kolorowe przypomnienie rzeczy, na których powinniśmy się skupić. Zaobserwujemy też wykres, ile czasu spędzamy w pracy, czy w szkole.

TIME Planner ma również funkcję znaną z Przypomnień w iOS, mianowicie pozwala on dostosować lokalizację, w której przypomni nam, że mamy jeszcze coś do wykonania. Program pozytywnie zaskoczył mnie płynnością i łatwością, z jaką przychodzi mi korzystanie z niego – gdy mam coś do zrobienia, automatycznie chwytam telefon do ręki i przystępuję do działania.

Aplikacja wygląda świetnie i jest dostępna za darmo z drobnymi ograniczeniami, jednakże pomimo tego cieszy się znakomitymi opiniami wśród użytkowników. Pełną wersję można zakupić za pomocą mikropłatności i kosztuje ona jedynie 1.79 euro.

[appstore id=”687063555″]

To Top