Gry na iOS i OS X

GTA: San Andreas trafiło do App Store!

Grand Theft Auto: San Andreas

Chyba nikomu nie muszę przedstawiać Grand Theft Auto: San Andreas. Po nieco niespodziewanej zapowiedzi, która pojawiła się kilkanaście dni temu, gra trafiła dziś do App Store i pewnie nie będziemy musieli długo czekać, aż tytuł znajdzie się na szczycie tych najczęściej kupowanych.

W mobilnej odsłonie GTA: San Andreas Rockstar przystosował grafikę do wysokiej rozdzielczości urządzeń mobilnych, poprawiając modele postaci i wzbogacając paletę kolorów. Użytkownicy urządzeń począwszy od iPhone’a 5 i iPada 4 mogę cieszyć się jeszcze lepszymi doznaniami wizualnymi dzięki dynamicznym, szczegółowym cieniom i odbiciom.

GTA posiada wsparcie dla kontrolerów stworzonych z myślą o iOS. Po dołączeniu do społeczności Rockstar Games, aplikacja będzie obsługiwać zapis stanu gry w chmurze, dzięki czemu rozgrywkę będziemy mogli kontynuować również na innych urządzeniach.

GTA San Andreas

Aplikacja działa na następujących urządzeniach: iPhone 4S, iPad 2, iPad mini, iPod touch 5. gen. i oczywiście ich następcach.

Twórcy zalecają, aby w celu zwiększenia wydajności aplikacji, po jej zainstalowaniu uruchomić ponownie urządzenie i pozamykać wszystkie pozostałe aplikacje podczas gry w GTA.

[appstore id=763692274]

To Top