Plotki

Kiedy zostanie zaprezentowany iPhone 6?

iPhone 6 - 4,7" i 5,5"

Patrząc na statystyki wyszukiwań Google, które prowadzą na naszą stronę, wiele osób już od jakiegoś czasu szuka odpowiedzi na pytanie kiedy pojawi się iPhone 6.

Oczywiście są już co do tego pewne przypuszczenia, ale nie powinniśmy do nich przykładać zbyt dużej wagi. Na początek jednak trochę danych historyczno-statycznych na temat premier poprzednich modeli iPhone’a:

[list_style class=”bookmark” ]

  • iPhone 2G – 29 czewrca 2007
  • iPhone 3G – 11 lipca 2008
  • iPhone 3GS – 19 czerwca 2009
  • iPhone 4 – 24 czerwca 2010
  • iPhone 4S – 14 października 2011
  • iPhone 5 – 21 września 2012
  • iPhone 5S i 5C – 20 września 2013

[/list_style]

 

Jak widać, począwszy od iPhone’a 4S, Apple prezentuje i wprowadza nowe smartphone’y do sprzedaży jesienią, po wakacjach. Według analityka Abhey’a Lamba, w tym roku ma się to zmienić, a Apple ma powrócić do prezentacji iPhone’ów podczas czerwcowych konferencji WWDC.

Oprócz tego Lamba uważa, że iPhone 6 pojawi się w dwóch rozmiarach, z ekranem 4,7″ i 5,5″. Ponadto, w iOS 8 Touch ID, czyli czytnik linii papilarnych, będzie mógł być integrowany z aplikacjami deweloperów, co ma przynieść sporą dawkę nowych, ciekawych programów.

Na koniec Abhey informuje, że w tym roku Apple wprowadzi nową generację Apple TV, z procesorem A7.

Cóż… Właściwe żadna z tych informacji nie jest zaskoczeniem, wszystkie się już pojawiały i jak na razie są to tylko przypuszczenia. Osobiście spodziewam się, że podczas WWDC 2014 Apple faktycznie zaprezentuje nowy produkt. Myślę jednak, że będzie to iWatch, który jako urządzenie posiadające biosensory, pomagający w analizowaniu ćwiczeń, treningów, powinien pojawić się właśnie przed wakacjami, bo to najlepszy czas, aby z niego korzystać.

Nowego iPhone’a spodziewam się zobaczyć „dopiero” we wrześniu.

[source name=”Cult of Mac” url=http://www.cultofmac.com/268055/iphone-6-launch-wwdc-july-supercharged-touch-id/]

To Top