Gry na iOS i OS X

Godfire: Rise of Prometheus trafi na urządzenia mobilne jeszcze w II kwartale roku

Godfire: Rise of Prometheus - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

W dniu dzisiejszym, podczas PAX East w Bostonie, bydgoskie studio Vivid Games ujawniło nowe szczegóły na temat swojej najnowszej gry – Godfire: Rise of Prometheus.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, gracze będą mieli możliwość głębokiej personalizacji rozwoju postaci Prometeusza – głównego bohatera gry. Rozrzucone po świecie bronie i zbroje będą wpływały na jego umiejętności ofensywne, defensywne, wygląd oraz swobodę poruszania się na polu walki. Dzięki temu, każdy będzie mógł wybrać własny styl i sposób rozgrywki. Oprócz tego, gracz otrzyma możliwość wyboru jednego z trzech poziomów trudności, od których będzie zależeć zachowanie przeciwników.

Godfire: Rise of Prometheus

To, że Godfire: Rise of Prometheus jest tytułem na urządzenia mobilne nie znaczy, że tworzymy grę łatwą – mówi Grzegorz Brol, główny game designer tytułu. Oczywiście może w nią zagrać i ukończyć każdy, ale naszym celem jest tytuł, który zadowoli każdy typ gracza, w tym osoby szukające wyzwania. Myślę, że rozgrywka, innowacyjne pomysły w systemie walki oraz unikatowy świat gry to odzwierciedlają. Cieszę się, że jestem częścią czegoś, co z całą pewnością można nazwać nową jakością rozrywki na urządzenia mobilne.

Godfire: Rise of Prometheus

Podczas eksploracji świata obfitującego w sekrety odnajdziemy ukryte skrzynie, unikatowe bronie, potężne magiczne przedmioty, których moc pomoże pokonać przeciwności losu. Dzięki różnorodnym i wymagającym myślenia zagadkom, będziemy mogli jeszcze bardziej wsiąknąć w świat gry.

Gra tworzona jest przy współpracy z nominowanym do oskara studiem Platige Image. Na potrzeby Godfire: Rise of Prometheus, historię przygotował brytyjski pisarz Steve Ince, który uczestniczył w takich projektach jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz serii Broken Sword. Gra będzie posiadała pełne udźwiękowanie dialogów w wykonaniu profesjonalnych aktorów, oraz liczne przerywniki filmowe.

Premiera zaplanowana jest na drugi kwartał roku.

[appstore id=Godfire_Rise_of_Prometheus name=”Godfire: Rise of Prometheus” premiere=”Q2 2014″]

To Top