Aplikacje na iOS i OS X

Mobilne fakturowanie i księgowość inFakt na iPhone’a

inFakt – wystawianie faktur na iOS

[sponsored]

inFakt.pl – lider na rynku księgowości internetowej – zaprezentował nową aplikację mobilną ułatwiającą przedsiębiorcom fakturowanie i prowadzenie księgowości swojej firmy. Korzystając z aplikacji można między innymi zrobić zdjęcia kosztom i wysłać je prosto do dedykowanej księgowej w inFakt. Aplikacja pozwala także w parę kliknięć wystawić fakturę i wysłać ją e-mailem do klienta.

Dodawanie kosztu z wykorzystaniem aparatu w telefonie

Przedsiębiorca, który korzysta z usług biur rachunkowych ma kilka obowiązków. Musi opłacać składki ZUS i podatki, zbierać i przechowywać faktury, a także przekazywać koszty do księgowych. Ta ostatnia czynność w nowej aplikacji mobilnej inFaktu została rozwiązana w bardzo innowacyjny sposób. Klienci Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt mogą szybko i wygodnie przekazać koszt swojej księgowej robiąc zdjęcie dokumentu aparatem w telefonie.

inFakt – wystawianie faktur na iOS

Jak to działa? Wystarczy uruchomić aplikację i wykonać zdjęcie kosztu – na przykład zdjęcie faktury. Po zapisaniu trafia ono prosto do osobistej księgowej klienta w inFakcie. Następnie koszt zostaje zaksięgowany na koncie klienta. Aplikacja pozwala też na bieżąco śledzić status rozliczenia dodanego kosztu. Oprócz tego, aplikacja umożliwia wygodne i szybkie skontaktowanie się telefonicznie bądź mailowo z dedykowaną księgową w inFakt.

Wystawianie faktur

Jeśli chodzi o wystawienie faktury w aplikacji mobilnej inFakt, to zajmuje ono parę chwil. Wszystko dzięki temu, że desktopowe konto inFakt jest w 100% połączone z kontem w aplikacji, co umożliwia między innymi korzystanie ze zdefiniowanych wcześniej faktur. Z kolei nowi użytkownicy mogą się zarejestrować i za darmo testować usługę. Użytkownik w aplikacji  inFaktu może:

[list_style class=”bookmark” ]

  • wystawiać faktury VAT,
  • wysyłać faktury e-mailem – prosto z aplikacji,
  • przeglądać wystawione faktury i tworzyć nowe na ich podstawie,
  • dodawać nowe produkty i klientów.

[/list_style]

Jak to może wyglądać w praktyce? Klient kupuje towar lub usługę, a sprzedawca wyjmuje iPhone’a i uruchamia aplikację inFaktu. Parę dotknięć ekranu wystarczy, aby na e-mailu klienta wylądowała gotowa faktura w PDF-ie.

[youtube id=”wuaNqTejiyg”]

Podgląd finansów firmowych

Z aplikacją mobilną inFakt można również zamówić i za darmo testować Biuro Rachunkowe inFakt aż przez 60 dni.  Z poziomu telefonu można na bieżąco śledzić rozliczenia, które prowadzą księgowi. Wystarczy się zalogować, aby przeglądać wszystkie wystawione faktury i zaksięgowane koszty, sprawdzać kwoty podatku dochodowego i VAT-u z dowolnego okresu, czy kwoty składek ZUS. Dzięki temu przedsiębiorca z łatwością może sprawdzać ile zarobił i ile wydał w danym okresie. W efekcie, ma pełną świadomość finansów swojej firmy.

inFakt – wystawianie faktur na iOS

Aplikacja mobilna inFakt, to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, które wprowadza naprawdę mobilną księgowość. Dzięki niej prowadzenie firmy jest wygodniejsze i dużo bardziej nowoczesne. Aplikacja jest darmowa, a usługi księgowe inFaktu można testować za darmo nawet przez 60 dni. Firma pracuje też nad aplikacjami na inne systemy operacyjne.

Aplikację na iOS można pobrać za darmo z App Store klikając poniżej:

[appstore id=875266244]

To Top