Gry na iOS i OS X

Premiera World of Tanks: Blitz!

World of Tanks: Blitz!

Dzisiaj swoją światową premierę ma gra World of Tanks: Blitz! W mobilnej wersji WoT będziemy mieli szansę wziąć udział w bitwach (udostępnionych zostało na tę chwilę 8 map) z udziałem aż 14 graczy (po 7 na każdą drużynę), wcześniej wybierając jeden spośród ponad 90 legendarnych, drugo-wojennych pojazdów, które odblokowujemy zdobywając co raz wyższy poziom doświadczenia.

Twórcy dodali także możliwość tworzenia dwuosobowych formacji, a wszystkie maszyny, którymi przyjdzie nam sterować, dzielą się na 4 klasy – mamy do dyspozycji szybkie i zwinne pojazdy zwiadowcze, przystosowane do każdych warunków średnie, ciężkie oraz masywne niszczyciele czołgów.

[youtube id=”kvhDz-Xjbf8″]

Programiści zadbali także o to, aby gracze mogli z łatwością kierować wielotonowymi monstrami, dzięki sterowaniu znanemu z FPS-ów na iOS, czyli sterowaniu za pomocą kciuków. Nie zabraknie tutaj również aspektów taktycznych oraz strategicznych, znanych z komputerów oraz xboxów 360.

Tytuł jest dostępny wyłącznie na iOS i działa na urządzeniach począwszy od iPhone’a 4S oraz iPada 2 i iPada mini (1 gen). Do zainstalowania gry wymagany jest system iOS 7. Co najważniejsze, World of Tanks Blitz jest dostępne za darmo!

Z okazji premiery, Wargamming zorganizowało dzisiaj specjalną konferencję w Amsterdamie, w której mam okazję uczestniczyć. Spodziewajcie się więc niebawem relacji, oraz wywiadu z twórcami!

[appstore id=859204347]

To Top