Gry na iOS i OS X

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka (ang. Final Stand). Już niebawem, będziemy mieć do czynienia z piątym, ostatnim rozszerzeniem do flagowego FPS-a. Planowana premiera dodatku przypada na 30 listopada 2014 roku. Czego możemy się spodziewać? Jak przekonuje samo studio EA, zostaniemy przeniesieni w mroźne, syberyjskie scenerie.

Daleko za skutymi lodem zatokami czekają na graczy przysypane śniegiem tajne wojskowe bazy, a w nich prototypowe uzbrojenie, gadżety oraz pojazdy, pozwalające w okamgnieniu odwrócić bieg wydarzeń na polu walki.

Można więc wnioskować, że producent przygotował dla nas szereg ulepszeń i kilka nowych map, a także nową broń i dodatki techniczne. Ma to uczynić rozgrywkę bardziej dynamiczną, realną i nieprzewidywalnie zmienną. Zapowiada się przyjemnie, tym bardziej, że mroźne zimy i ciepła wódka, nam Polakom nie są obce. Pieczołowitości nadaje klimat Armii Czerwonej i Specnazu, który jak wiadomo, nam Słowianom jest dobrze znany.

Dodatek wydany zostanie pod koniec listopada w wersji na PC oraz na konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 PlayStation 4. Poniżej smakowity trailer, którym już teraz możemy rozbudzić nasz instynkt myśliwego. Zapolujemy razem?
[youtube id=uqDy6D9DZz8]
[source name=”gry-online.pl” url=”http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88306″]

To Top