Gry na iOS i OS X

Nowości gier dla iOS. Przegląd tygodnia

Dzięki nowemu środowisku graficznemu dla platformy iOS, a mowa o Metal’u, z tygodnia na tydzień w App Store, widać rosnące zainteresowanie grami 3D. Przygotowaliśmy ciekawy, według nas, zestaw nowości, które możecie zainstalować na swoje iPhone’y i iPad’y .

Angry Birds Transformers

Kolejna już odsłona kultowych „Wściekłych Ptaków”. Tym razem tematyka gry przenosi nas w świat Transformersów. Autoboty, w tym przypadku ptaszki, w starciu z deceptikonami. Tytuł różni się znacznie, od pozostałych produkcji. Nowa odsłona bardziej przypomina nam dynamiczną platformówkę, gdzie nie strzelamy już z procy, bowiem przyszła pora na laser. Masa wybuchów i odświeżona mechanika sprawia, że gra jest na prawdę wciągająca.

[half]

Angry Birds Transformers 1

[/half][half_last]

Angry Birds Transformers 2

[/half_last]
[appstore id=869231055]

 


 

Bullet Rush- The Multiplayer 

Coś dla fanów FPS’ów. Spora ilość map i masa dodatków. Możliwość rozwoju postaci i dynamiczna rozgrywka nadają jej miano ciekawej produkcji. Przyjemna oprawa 3D przypominająca mechaniką Counter Strike’a. Za przyśpieszenie rozgrywki odpowiada funkcja Auto-Shot. Kiedy wycelujemy w przeciwnika strzały padają same ale w praktyce nie jest to tak łatwe jak mogło by się wydawać. Grę obsługujemy za pomocą kciuków lub wspieramy się żyroskopem. Co najważniejsze gramy online z realnymi przeciwnikami.

[half]

Bullet Rush 1

[/half][half_last]

Bullet Rush 2

[/half_last]

[appstore id=786888199]

 


 

NBA2k15

Bijąca rekordy popularności odsłona koszykówki, za którą odpowiada studio 2k. Gra wyskakuje po szczeblach AppStore niczym Michael Jordan do kosza w swoich najlepszych czasach. Dobra grywalność, ładna grafika, prosta obsługa, aktualni zawodnicy i najlepsze drużyny. To kilka atutów nowej produkcji. Wszystko po to byś teraz mógł przenieść się na boisko i poczuć sportową radość.

[half]

NBA 2k15 1

[/half][half_last]

NBA 2k15 2

[/half_last]

[appstore id=898164624]

To Top