Informacje i nowości

Apple Watch prawdopodobnie na wiosnę

Data premiery Apple Watch jest jeszcze owiana tajemnicą ale już wiemy, że to co Apple określał „early 2015” jako czas premiery nowego gadżetu to raczej nie styczeń i luty 2015.

Angela Ahrendts – starszy wiceprezes ds. sprzedaży internetowej i detalicznej miała wysłać list do pracowników AppleStore, aby Ci skoncentrowali się na sprzedaży przed świętami Bożego Narodzenia, a następnie po Chińskim Nowym Roku (19 luty) na sprzedaży obecnych produktów Apple. Serwis 9to5mac wszedł w posiadanie fragmentu listu w którym Angela pisze aby pracownicy przygotowali się do „maratonu” pracy, na który składać się mają właśnie święta, chińskie obchody nowego roku i dopiero później, czyli wiosną premiera Apple Watch.

watch_spring_9to5mac

Wcześniejsze pogłoski mówiły o tym, że Apple Watch może pojawić się w sprzedaży na walentynki jednak zdementowano tą datę, później tłumacząc, że Apple potrzebuje więcej czasu i więcej współpracy z deweloperami aplikacji na nowe urządzenie. Niektóre serwisy twierdzą nawet, że jeśli Apple chce wypuścić Apple Watch na rynek dopiero po zbudowaniu potężnego zaplecza z programami na swój iZegarek to premiera „early 2015” może przesunąć się nawet do wakacji.

AppleWatch2

Tyle się czekało, poczeka się jeszcze 🙂 Pozdrawiam!

To Top