Aplikacje na iOS i OS X

Call of Duty: AW. Premiera i dodatek na iOS

Nowy wymiar wirtualnej rozgrywki w Call of Duty.

Prawdziwa gratka dla fanów serii Call of Duty. Już wczoraj studio deweloperskie udostępniło dodatek w postaci systemu wspomagającego, który będzie towarzyszyć naszym rozgrywkom podczas nowej odsłony Call of Duty Advanced Warfare. Premiera światowa gry już dzisiaj, więc konsolowcy i fani PC mocno zacierają ręce. Co do samej aplikacji, od teraz wprost z iPad’a czy iPhone’a będziemy mieć dostęp do statystyk i wszelkiego rodzaju informacji technicznych, przydatnych w rozgrywce. Rozszerzenie z AppStore jest również dodatkowym panelem komunikacyjnym dla gracza. Dostaniemy dostęp do zarządzania klanami bitewnymi, edycji emblematów i wielu innych opcji. Jest to pierwsze w historii usprawnienie poszerzające horyzonty wirtualnej rozrywki, przy jednoczesnej integracji systemów mobilnych jak i stacjonarnych. Jak komentuje portal gry-online.pl na temat samej gry:

Produkcja skupia się na zaprezentowaniu futurystycznego pola walki, gdzie wykorzystywane są rozmaite gadżety. Żołnierze wyposażeni są w egzoszkielety, dzięki którym stają się silniejsi, mogą skakać na wielkie odległości, używać zaawansowanego technologicznie kamuflażu czy też wspinać się po pionowych ścianach budynków.

Skoro sam temat gry kręci się wokół gadżetów i przyszłości, całkiem trafne będzie zastosowanie aplikacji towarzyszącej rozgrywkom. Poczujemy nowoczesny klimat, a gra nabierze na oryginalności i da inne spojrzenie na zabawę. Kto wie, może niedługo cała branża gier wideo będzie mieć swoich mobilnych pomocników.

[youtube id=lcn_ZNNlNi0]

[appstore id=918325685]

[source name=iDownloadblog url=http://www.idownloadblog.com/2014/11/03/call-of-duty-advanced-warfare-companion-app]

To Top