Informacje i nowości

Bose wróci do Apple Store?

Czy Bose pojawi się na półkach Apple?

Po niedawnym usunięciu wszystkich produktów światowej audiofilskiej marki Bose, zarówno ze sklepów stacjonarnych oraz online, krążą plotki, że Apple chce znów umieścić je na półkach w przyszłym tygodniu. Informacja ta pochodzi z serwisu igen. Francuski serwis powołuje się na godne zaufania źródła.

Produkty Bose mogłby wrócić w sklepach firmy Apple już w przyszłym tygodniu. Kilka sklepów otrzymało produkty Bose do budowy ekspozycji, aby przygotować się do powrotu na półkach w przyszłym tygodniu.

Napisał Nicolas Furno dla iGen.

Bose-Apple

W październiku, Apple przestało współpracować z Bose i usunęło produkty ze swoich sklepów. Do dziś, nadal nie ma oficjalnego wytłumaczenia, dlaczego firma Apple, zdecydowała się przestać handlować, tym naprawdę pionierskim sprzętem muzycznym.

Źródło problemu.

Przypuszcza się, że spór mogła rozpocząć umowa ligi NFL z Bose. Podpisano bowiem kontrakt, w którym sportowcy mieli zakaz noszenia słuchawek między innymi Beats (lub jakiejkolwiek innej marki). To prawdopodobnie rozsierdziło zarząd Apple gdyż umowa między NFL i Bose, była mocnym przykładem nieuczciwej konkurencji.

tempRM4_5413-2--nfl_mezz_1280_1024

Chociaż źródła iGen mogą być uznane za bardzo wiarygodne, Furno zauważa, że ​​powinno to być nadal przyjmowane z przymrużeniem oka.

[source name= iDownloadblog url=http://www.idownloadblog.com/2014/12/08/bose-products-could-be-back-in-apple-stores-next-week/]

To Top