Informacje i nowości

Tim Cook. Nominowany do „Człowieka Roku 2014”

Nominacja prezesa.

Tim Cook został nominowany do „Człowieka Roku 2014” wedle tygodnika The Time. Nagroda ta jest przyznawana od 1927 roku pojedynczym osobom, grupom, ale też maszynom czy ideom, które miały największy wpływ na świat, w kończącym się roku. Nasz bohater mianowany jest już po raz 2. Pierwsza nominacja miała miejsce w 2012 roku, ale nagroda wpadła wówczas w inne ręce. W tym roku Tim Cook zapracował na nominację dwoma wydarzeniami. Sławną i podziwianą przez wszystkich premierą Iphone’a 6 i 6plus, oraz wyznaniem Cooka odnoszącym się homoseksualizmu, którym chciał pomóc wszystkim, którzy czują się osamotnieni ze względu na swoją orientację. Dla nas Tim już jest zwycięzcą i człowiekiem, o którym historia będzie pamiętała przez długi czas. Warto jednak przytoczyć z jakimi konkurentami przyjdzie się tym razem zmierzyć przedstawicielowi Apple. Spójrzcie tylko, jaki radosny.

tim-cook1

Do grupy nominowanych, prócz naszego faworyta Tima Cooka należą także:

-Protestujący, którzy wyszli na ulicę w Stanach Zjednoczonych po uniewinnieniu białoskórego policjanta po tym jak zastrzelił czarnoskórego nastolatka.
-Walczący z wirusem Ebola

-Wladimir Putin 
-Taylor Swift
-Jack Ma
-Masud Barzani
-Roger Goodel

Należy jednak zwrócić uwagę, że nie wszystkie nominacje są przyznane za zaszczytne działania. Po więcej informacji na temat reszty nominowanych zapraszamy do tygodnika The Time.

[source name= TheTime url=http://time.com/time-person-of-the-year-ebola-fighters-choice/]

To Top