Gry na iOS i OS X

Jedna z pierwszych gier na Apple Watch

Wydaje się, że do rozpoczęcia sprzedaży Apple Watch coraz bliżej, a my nadal nie wiele wiemy o tym jakiego rodzaju aplikacji możemy się spodziewać na niego i co te aplikacje będą w stanie nam zaoferować. Na podstawie tego co widzieliśmy na prezentacji Apple i tego co można zobaczyć na dedykowanej stronie internetowej, wiadomo, że wspólne programy Apple jak mail, wiadomości, kalendarze, przypomnienia i inne, będą również zainstalowane w Apple Watch. Jeśli chodzi o programy firm trzecich to jak do tej pory nie wiele można było na ten temat usłyszeć czy przeczytać, chociaż na pewno setki innowacyjnych programów właśnie powstaje.

Jeden z większych deweloperów gier, firma NimleBit pracuje nad nową grą, która ma być grywalna na Apple Watch. LetterPad to prosta gra słów, w której naszym zadaniem jest ułożyć z siatki dziewięciu liter, słowo, które jest związane z podanym tematem. Jak gra może wyglądać zobaczycie poniżej.

letterpadapplewatch-800x486

 

Apple Watch prawdopodobnie nie jest wymarzonym urządzeniem dla graczy. Do grania nie będzie zachęcał mały ekran i  szybsze rozładowywanie się urządzenia. Jednak nieskomplikowane gry, takie jak LetterPad mogą mieć rację bytu.

Najnowsze plotki sugerują, że Apple Watch kupimy już w marcu. Jeśli rzeczywiście tak się stanie to wygląda na to, że już nie długo będziemy mogli się przekonać co deweloperzy mają użytkownikom do zaoferowania. Pozdrawiam!

[source name=macrumors url= http://www.macrumors.com/2015/01/21/apple-watch-game-letterpad-nimblebit/]

To Top