Informacje i nowości

Premiera Apple Watch już w kwietniu! Oficjalne stanowisko Apple

Jak napisał mój redakcyjny kolega Rafał, To już niemal pewne. Apple Watch’a możemy spodziewać się w kwietniu tego roku. Rynkowy debiut ogłosił Tim Cook CEO Apple, podczas konferencji o sprawozdaniu finansowym firmy. Jak przekonuje dyrektor, wszystko idzie z godnie z planem. Dzięki tej nieco dokładniejszej dacie możemy wywnioskować więcej na temat tego kiedy zegarek pojawi się w Polsce.

Przyjdzie wiosna, będzie Apple Watch!

Z reguły sprzęt trafia na sklepowe półki już po kilku tygodniach od premiery na rynku Amerykańskim. Do końca kwietnia przewiduje się, iż Apple może sprzedać 3 miliony swoich naręcznych urządzeń. Może okazać się, że urządzenie będzie cieszyło się wielką popularnością i stanie się dokładnie to co z iPhonem 6, a pierwsze egzemplarze rozejdą się jak ciepłe bułki. Więcej na temat naręcznego urządzenia od Apple poczytać możecie w postach, które dla Was przygotowaliśmy na przestrzeni kilku miesięcy:[list_style class=”list-plus” ]

[/list_style]

edition1

Nie wykluczone, że przy okazji nowego produktu, firma zaktualizuje któryś z obecnych sprzętów. Mój typ pada na Macbooka 12′ z Retiną. A Wy jak myślicie? Czego możemy spodziewać się na wiosnę od Apple?

[source name=Mashable url=http://mashable.com/2015/01/27/apple-watch-april/]

To Top