Gry na iOS i OS X

Najnowsze gry na iOS. Tydzień 7

Cześć, w tym tygodniu na szczycie listy polecanych gier w AppStore znalazło się kilka tytułów. Jak zwykle my wybraliśmy te najciekawsze i postaramy się o nich dzisiaj trochę opowiedzieć. Naszym wielkim marzeniem jest tworzyć co jakiś czas, jeden krótki autorski gameplay, z najlepszego tytułu jaki nam przypadł do gustu. Co o tym sądzicie? Warto? Przed Wami najnowsze gry na iOS.

[appstore id=952715194]

Ciekawa i wciągająca platformówka o dobrej grywalności. Jak widać gracze z całego świata pokochali ją od razu.Masa przeciwników czy zachęcające do rozgrywki bonusy i ulepszenia postaci, wciągają i nie pozwalają przejść obok tytułu obojętnie. Studio ZeptoLab bardzo postarało się o dopracowanie gry w klimatycznym świecie. Głównym motywem jest kradzież złota. Może właśnie dlatego gra cieszy się takim rozgłosem.

[third]kingofthievs_3[/third] [third]kingofthievs_2[/third] [third_last]kingofthievs_1[/third_last]

[youtube id=B6QxpZJ9emQ]

[appstore id=696701152]

Tempo jest wartką i niesamowicie dynamiczną jak sama nazwa wskazuje grą akcji z wątkiem fabularnym. Londyn płonie a my sterujemy odziałem wyszkolonych komandosów pod gradobiciem kul. Pomiędzy tonami ładunków wybuchowych i stertami trupów staramy się wyjść z z rozgrywki cało. Po mistrzowsku prezentuje się grafika. Kawał dobrego i wartego uwagi tytułu, który zaspokoi głód najbardziej wymagających mobilnych graczy. Zachęcam gra warta swojej ceny.

[third]tempo_3[/third] [third]tempo_2[/third] [third_last]tempo_1[/third_last]

[youtube id=r7KAv10wrro]

[appstore id=566286915]

W Colina grał napewno każdy, a wyścigi WRC nie są nikomu obce. Realne trasy, dobra fizyka, i przyjemny klimat z młodości przyniesie masę frajdy każdemu fanowi gier wyścigowych. W Colinie jednak nie chodzi o trzymanie cały czas wciśniętego gazu do dechy jak w przypadku rodziny Need For Speedów. Tutaj będziemy   musieli od czasu do czasu wpaść w kontrolowany poślizg, przyhamować czy nawet zredukować bieg. Liczy się czas ale przede wszystkim technika. Gry na iOS wypadły w tym tygodniu naprawdę wyśmienicie.

[third]colinmcrally_3[/third][third]colinmcrally[/third] [third_last]colinmcrally_2[/third_last]

[youtube id=wy9V9A2ZX44]

[source name=AppStore url=https://itunes.apple.com/uz/app/colin-mcrae-rally/id566286915?mt=8]

To Top