Co słychać u konkurencji

Tajemniczy licznik na stronie twórców zegarka Pebble

Od zawsze podziwiałem zegarki firmy Pebblez kilku względów. Po pierwsze coś co właściciele zegarka cenią najbardziej czyli bateria która wytrzymuję 7 dni użytkowania i w porównaniu z tą która w zegarku Apple Watch będziemy ładować codziennie robi nam wielką różnicę. Oczywiście nie ma co porównywać interfejsów obu zegarków, bo interfejs zegarka firmy z Cupertino jest po prostu piękny, a monohromatyczny Pebble niestety nie da nam tego samego efektu co Apple Watch. Drugą zaletą Pebble’a jest szeroka gama modyfikacji, takich jak dogrywanie różnych form wyświetlania godziny, odczytywanie powiadomień, sterowanie muzyką, kamerą GoPro i wiele wiele innych.

W obecnej ofercie firma Pebble posiada tylko dwie wersje zegarka. Pierwszą z nich jest Pebble Watch, czyli zegarek wykonany z tworzywa sztucznego i kosztujący 129 euro.

zrzut ekranu - 2015.02.20 - 08 zrzut ekranu - 2015.02.20 - 04

Drugą wersją jest Pebble Steel, wykonany z metalowych elementów, można powiedzieć bardziej elegancki i kosztujący 229 euro.

zrzut ekranu - 2015.02.20 - 07 zrzut ekranu - 2015.02.20 - 05

Wracając do tematu, na stronie firmy Pebble umieszczono tajemniczy zegarek odliczający czas. W chwili rozpoczęcia pisania tego postu pozostało ponad 4 dni i bardzo jestem ciekaw co po odliczeniu tego czasu pokaże nam firma. Na pewno będzie to nowy zegarek, może ten już będzie posiadał kolorowy wyświetlacz i dzięki jego możliwością będzie godnym konkurentem dla zegarka Apple Watch którego premiera odbędzie się w kwietniu. Zainteresowanych odsyłam na stronę getpebble.com i zachęcam do śledzenia poczynań firmy.

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/47219/pebble-adds-mysterious-countdown-timer-to-its-homepage]

 

To Top