Aplikacje na iOS i OS X

Printer Pro – drukuj z urządzeń z systemem iOS – za darmo!

Printer Pro czyli uniwersalna aplikacja do drukowania na urządzenia z systemem iOS dostępna dzisiaj całkowicie za darmo (wcześniejsza cena to 6,99$).

Z pozoru prosta aplikacja dzięki której nie będziemy potrzebowali dodatkowego oprogramowania, jeżeli chcemy wydrukować dokument lub zdjęcie bezpośrednio z iUrządzenia na naszej domowej drukarce. Aplikacja umożliwia również wydruk plików bezpośrednio przechowywanych w naszej chmurze iCloud Drive, czy też Dropbox.

Jeżeli chcemy coś wydrukować to z poziomu aplikacji która nam przechowuje dany plik wybieramy otwórz plik w programie Printer Pro, następnie wybieramy z listy dodaną wcześniej drukarkę i cieszymy się bezprzewodowym drukiem z urządzenia. Najważniejsze jest to, że sam program obsługuję praktycznie wszystkie drukarki połączone przez Wi-Fi lub sieciowe. Możemy również udostępnić drukarkę która jest podłączoną przez kabel USB do komputera będącego obecnie w sieci.

Samo oprogramowanie jest dostępne również za darmo na komputery z systemem Mac OS X oraz Windows (jeszcze nie testowałem), a pobrać je możecie z tej strony.

Osobiście wersję dla urządzeń mobilnych testowałem na dwóch drukarkach i działa rewelacyjnie. Polecam, łapcie okazję!

[itunes id=393313223]

To Top