Informacje i nowości

Czego oczekiwać od konferencji Apple „Spring Forward”?

Konferencja Apple tuż za rogiem, bo już 09 marca i mamy nadzieję, że hasło przewodnie „Spring Forward” oznacza tylko jedno: wiosenny ogrom kwitnących nowości od Gigantów z Cupertino.

Co będzie się działo tego dnia? Jakie nowe produkty zobaczymy? Czy zostaną rozjaśnione wszelkie wątpliwości dotyczące Apple Watch? Na jakie pytania żądamy odpowiedzi? Na pewno na niektóre z poniższych.

1. Ile czasu rzeczywiście wytrzyma Apple Watch na jednym naładowaniu akumulatora?

Apple_Watch-640x490-640x490

Tim Cook powiedział, że ładuje swojego Apple Watch każdej nocy i stało się już całkiem jasne, że urządzenie będzie wytrzymywać maksymalnie 1 dzień. Pytanie tylko brzmi – pod jakim obciążeniem? Czy wytrzyma cały dzień będąc w połączeniu z iPhonem i umożliwiając korzystanie z aplikacji?

2. Ile będą kosztowały poszczególne modele?

apple-watch-gold-640x425

Wiemy do tej pory, że cena bazowa Apple Watch to 350 dolarów ale nie znamy cen modeli np. z metalową bransoletą już nie wspominając o edycji z 18-to karatowego złota.

Wydaje się, że można spokojnie założyć, że średnia półka z Apple Watch będzie oscylowała w granicach 500$ – 700$, a złoty Watch Edition może kosztować pomiędzy 5000$-10 000$.

3. Kiedy Apple Watch będzie dostępny w sprzedaży?

APPLE-WATCH-ON-VOGUE-CHINA1-940x503-640x342

Cook już poinformował, że dostawy iZegarka rozpoczną się w kwietniu ale dokładnej daty nie znamy do tej pory.

4.Jak to będzie z tymi opaskami Apple Watch?

apple-watch-640x392

Apple twierdzi, że opaski będą wymienne na „klik”. Ale czy będzie możliwość połączenia eleganckich opasek do Apple Watch np. do modelu Watch Sport?

5.Jakiego rodzaju aplikacje będzie obsługiwał?

Apple-Watch-homescreen-640x457

Niektóre aplikacje jak Facebook i Twitter były zapowiedziane we wrześniu podczas pierwszego zaprezentowania urządzenia. Minęło jednak kilka miesięcy odkąd deweloperzy otrzymali instrukcje i narzędzia do tworzenia własnych programów na gadżet ale Apple nie miało okazji jeszcze oficjalnie pokazać żadnego z nich. Miejmy nadzieję, że 9 marca zobaczymy najlepsze z nich.

6.Czy zobaczymy nowe MacBooki?

MacbookAir-640x339

Chociaż w sieci pojawiły się plotki o nowych MacBookach Air z 12″ ekranem to nie mamy wielkiej nadziei na to, że zostaną teraz zaprezentowane. Jeśli tak by się stało to będzie to dla nas zaskoczenie. Bardziej prawdopodobne, że obecna linia MacBooków zostanie po prostu odświeżona, co już było praktykowane w przeszłości przez firmę.

7.iPad Pro?

ipadpro_bonus_1-640x426

Czy rzeczywiście ostatnie plotki się sprawdzą i na 12″ iPada, który ma być doskonałym narzędziem do pracy, przyjdzie nam poczekać do jesieni?

Jeszcze kilka dni i prawdopodobnie poznamy odpowiedzi na powyższe pytania. Już dzisiaj zapraszamy na live bloga, którego dla Was będziemy prowadzić w trakcie konferencji.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/314293/what-to-expect-spring-forward-apple-watch-event/]

To Top