Aplikacje na iOS i OS X

Fast Toggles 2 – nowa odsłona taniej o 80%

Wiele osób jest zdania, że zarówno na system Mac OS X jak i mobilną wersje systemu Apple czyli iOS mamy bardzo mało aplikacji. Ja uważam, że jest wręcz przeciwnie. Możliwości aplikacji i sama ich liczba jest na prawdę ogromna.

Natrafiłem na całkiem ciekawą opcję o nazwie Fast Toggles 2, która swoją drogą jest do nabycia w atrakcyjnej, przecenionej cenie 3,99$ (wcześniejsza to 19,99$). Kupić ją możemy na stronie producenta, dostępnej pod tym adresem.

Fast Toggles 2 nie jest zwykłą aplikacją, to skróty do często wykonywanych czynności na komputerze. Każdy z nich jest dostępny pod odpowiednią ikoną, która umożliwia nam wywołanie odpowiedniej akcji.

Na przykład możemy jednym naciśnięciem włączyć i wyłączyć bluetooth albo wi-fi, wyłączyć komputer lub też zamknąć wszystkie uruchomione aplikację i wiele innych. Dostępne opcję możemy sprawdzić na poniższej grafice:

Fast-Toggles-2-opcje

Same ikony do akcji otrzymały, nowy odświeżony wygląd dostosowany pod system OS X Yosemite, a skróty do nich możemy umieszczać w dowolnym miejscu, może to być pasek Dock, lub też Launchpad przez co mamy dostęp do wielu opcji systemowych w jednym miejscu.

Fast-Toggles-2-dock

Gorąco polecam ta paczka może naprawdę ułatwić nam codzienną pracę.

[source name=iDownloadBlog url=http://www.idownloadblog.com/2015/03/19/fast-toggles-2-now-with-twice-as-many-toggles-and-yosemite-support/]

To Top