Informacje i nowości

Trzy nowe reklamy od Apple

Hasłem przewodnim dzisiejszego dnia na pewno zostanie tekst który możemy zauważyć na końcu każdej z trzech nowych reklam które firma Apple opublikowała na swoim kanale Youtube. the Watch is Here – symbolizuje nam dzisiejszy dzień w którym to pierwsze osoby które wcześniej złożyły preorder na zegarki Apple Watch otrzymały już wybrane przez siebie modele.

1. Rise

[youtube id=qQcFvamzdno]

2. Up

[youtube id=a8GtyB3cees]

3. Us

[youtube id=x4TbOiaEHpM]

Na wszystkich z trzech reklam możemy zauważyć w jakich sytuacjach w życiu codziennym możemy używać nowego produktu jakim jest zegarek Apple Watch. Nagrania prezentują nam różnego rodzaju sposoby konwersacji ze znajomymi czy to za pośrednictwem Wiadomości, połączeń głosowych, a nawet wysyłki różnego rodzaju emotikon lub odręcznie narysowanych znaków. Dodatkowo zauważymy w jakich innych sytuacjach może nam się przydać ten produkt, czy to podczas płacenia za zakup technologią Apple Pay lub podczas aktywnego spędzania wolnego czasu.

Trzeba przyznać zegarek Apple Watch, nie jest żadną rewolucją w dziedzinie smart zegarków, natomiast patrząc na perfekcyjne wykonanie oraz dopasowanie podzespołów do oprogramowania widzimy jak wysoko kolejny raz firma Apple zawiesza dla konkurencji poprzeczkę.

[source name=iDownloadBlog url=http://www.idownloadblog.com/2015/04/24/apple-watch-ads-rise-up-us/]

 

To Top