Sprzęt Apple i akcesoria

Najdroższy unboxing – Apple Watch Edition

Unboxing Apple Watch Edition

Na zagranicznym YouTubie mamy od groma rozpakowań wszelkich modeli zegarka Apple. Niestety, polski oddział Apple do teraz nie zapowiedział premiery tych zegarków w naszym kraju, przez co mamy rozpakowania tylko tych, którzy objechali do Drezna, Berlina po swoją sztukę, lub po prostu mieszkają za granicą, tak jak Rafał Adamski (kanał Bez Pretekstu):

[youtube id=lAtt2XZP-es]

Niszczyciel z Youtube

Zgadnijcie, kto nagrał unboxing Apple Watch Edition? Nie wiecie? No to powiadam Wam: TechRax! Wszyscy nasi czytelnicy pewnie zdziwieni, bo nasza redakcja zdążyła go okrzyknąć tytułem Master-Niszczyciela iWszystkiego. Jak wspomniał Rafał w filmie powyżej, każdy rodzaj Apple Watcha ma inne pudełko. W przypadku modelu Edition „podpudełko”, w którym znajduje się Apple Watch, jest wyposażony w Dock, gdzie można zegarek naładować. Niestety w wersji standardowej – stalowej, tym bardziej sportowej tego nie uświadczymy. Dodatkowo dostajemy album z atutami Watch Edition, oraz na końcu albumu wyryty na złocie numer seryjny zegarka.

Zobaczcie, jak ten majstersztyk został odpakowany przez niszczyciela. Mam nadzieję, że będzie to sztuka Watcha, której oszczędzi żywot 😛

[youtube id=s-O4a9OLF8k]

To Top