Informacje i nowości

Kiedy zobaczymy zegarek Apple Watch w Polsce?

Apple Watch kraje

Kiedy zobaczymy zegarek Apple Watch w Polsce? to pytanie zadaje sobie chyba każdy użytkownik sprzętu Apple w Polsce i niestety na chwilę obecną nie znamy oficjalnego stanowiska Apple w tej sprawie. Nawet żadnych informacji dotyczących zegarka Apple Watch nie ma jeszcze dostępnych na stronie Apple dedykowanej dla naszego kraju.

Wczoraj mając drobny problem z komputerem (w żaden sposób nie mogłem go rozwiązac) postanowiłem zaczerpnąć porady na infolinii Apple, która swoją drogą też była w moim przypadku bezradna. Po krótkiej rozmowie z konsultantem postanowiłem z ciekawości zapytać czy wie może kiedy zegarek Apple Watch będzie dostępny w Polsce, na co odrzekł:

Zegarek Apple Watch w Polsce będzie dostępny wtedy jak Siri otrzyma pełne wsparcie dla języka polskiego.

Dziwne, nie sądzicie? Siri podejrzewam, że szybko nie usłyszymy w naszym ojczystym języku i o ile słowa konsultanta można uznać za wiarygodne to co za tym idzie zegarek Apple Watch też nie będzie w Polsce prędko dostępny. Dodatkowo osoby które zakupiły go za granicą nie mogą zaczerpnąć żadnej porady na polskiej infolinii Apple, nawet w przypadku problemów z samym urządzeniem serwis w Polsce na chwilę obecną nam nie pomoże. Jedynym rozwiązaniem serwis i wsparcie w kraju którym zegarek został zakupiony lub ewentualnie tym który posiada go w swojej ofercie.

Jak myślicie kiedy w Polsce u autoryzowanych sprzedawców zobaczymy zegarek Apple Watch? ja obstawiam wrzesień-październik i wierze, że z oficjalną premierą nowego systemu iOS 9 usłyszymy asystentkę głosową Siri w naszym ojczystym języku.

To Top