Informacje i nowości

Mac OS X 10.10.4 oraz iTunes 12.2 – lista zmian

Mac OS X 10.10.4 iTunes 12.2

Wczoraj miała miejsce premiera nowej wersji systemu iOS oznaczonej numeracją 8.4, której główną nowością poza drobnymi usprawnieniami było wprowadzenie zapowiedzianej na początku tego miesiąca na konferencji WWDC usługi Apple Music oraz całodobowego radia Beats 1. Dodatkowo wczoraj firma Apple udostępniła aktualizację do wersji systemu Mac OS X 10.10.4 oraz programu iTunes który teraz jest dostępny pod wersją 12.2, a tak wygląda bardziej szczegółowa lista zmian:

 

OS X Yosemite 10.10.4

Uaktualnienie OS X Yosemite 10.10.4 poprawia stabilność, zgodność i bezpieczeństwo Maca – i jest zalecane dla wszystkich użytkowników. 

W tym uaktualnieniu:

  1. poprawiono działanie połączeń sieciowych,
  2. poprawiono działanie Asystenta migracji,
  3. odniesiono się do problemu, który uniemożliwiał prawidłowe działanie niektórych monitorów zewnętrznych,
  4. poprawiono działanie konwersji bibliotek iPhoto i Aperture do Zdjęć,
  5. poprawiono działanie synchronizacji zdjęć i wideo z biblioteką zdjęć iCloud,
  6. odniesiono się do problemu, który powodował nieoczekiwane zamykanie programu Zdjęcia po zaimportowaniu plików Leica DNG,
  7. rozwiązano problem, który mógł opóźniać wychodzące wiadomości email w programu Mail,
  8. usunięto problem, który pozwalał witrynom używać alertów JavaScrit w Safari do uniemożliwiania użytkownikowi opuszczania stron.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o tym uaktualnieniu, zobacz: http://support.apple.com/kb/HT204929?viewlocale=pl_PL

Szczegółowe informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=pl_PL

iTunes 12.2

Przedstawiamy Apple Music – cała Twoja miłość do muzyki w jednym miejscu.

Apple Music zawiera rewolucyjną usługę muzyczną, zupełnie nową stację radiową Beats 1 oraz nową osługę pozwalającą fanom pozostać w kontakcie z ulubionymi wykonawcami. Zasubskrybuj, aby móc odtwarzać miliony utworów w katalogu Apple Music lub zachowywać je lokalnie do odtwarzania później. Przyłąćż się już teraz – pierwsze trzy miesiące są bezpłatne. W tym uaktualnieniu:

Dla Ciebie. Listy utworów i sugestie, które pokochasz – wybrane specjalnie dla Ciebie na podstawie Twoich muzycznych gustów. Im więcej słuchasz, tym lepsze działanie funkcji.

Nowe. Odkrywaj najlepszą nową muzykę, wybieraną przez naszych redaktorów muzycznych. Sprawdź składanki tworzone specjalnie do ćwiczeń i ręcznie układane listy utworów w wielu gatunkach. Apple Music zapewni Ci doskonałą muzykę na każdą okazję.

Connect. Jedno miejsce, w którym możesz pozostawać w kontakcie z ulubionymi wykonawcami i obserwować ich udostępniane myśli, zdjęcia, muzykę i wideo. Możesz dodawać swoje komentarze i pokochania, a wykonawcy mogą Ci odpowiadać bezpośrednio.

Beats 1. Nastaw radio na Beats 1, nadawane na żywo z różnych miejsc na całym świecie. Słuchaj muzyki, wywiadów, niepowtarzalnych programów i wszystkiego co najlepsze w świecie muzyki. Beats 1 – cały świat zawsze na fali.

Radio Apple Music. Radio zostało zaprojektowane całkowicie od nowa. Słuchaj polecanych stacji z muzyką dobieraną przez naszych specjalistów lub twórz nowe stacje, rozpoczynając od dowolnego wykonawcy lub utworu. Możesz też łatwo powracać do ulubionych, ostatnio słuchanych stacji.

Moja muzyka. Cała Twoja muzyka w jednym miejscu: zakupy iTunes, muzyka zaimportowana z płyt CD oraz nowe utwory z Apple Music.

iTunes Store. iTunes Store to nadal najlepsze miejsce do kupowania ulubionej muzyki – czy to pojedynczych utworów, czy całych albumów.

Dostępność i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju.

To Top