Informacje i nowości

Apple SIM już działa w Polsce

Apple Sim

Apple SIM w Polsce

Apple podpisało partnerstwo z firmą GigSky w celu rozwinięcia „Apple SIM”. Plany pakietowe danych trafią do ponad 90 miejsc na całym świecie.

Użytkownicy iPad 2 Air i iPad mini 3 , którzy mają Apple SIM mogą teraz kupić krótkoterminowe pakiety danych dla wielu krajów w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Południowej i innych regionach na całym świecie. 
GigSky-Apple-SIM

Apple SIM wygoda, pewność, bezpieczeństwo

Apple SIM jest teraz do kupienia w sklepach Apple w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Pakiety danych Apple Sim były wcześniej ograniczone dla dostawców sieci tylko w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, w tym AT & T, Sprint i T-Mobile w USA i EE w Wielkiej Brytanii.

Apple SIM oraz  iPad 2 Air czy iPad mini 3 dają, Ci możliwość wyboru ilości danych jakich potrzebujesz. Niezależnie czy używasz sprzętu lokalnie czy podczas podróży za granice kraju, Apple SIM daje elastyczność. Więc gdy chcesz sprawdzić pocztę, korki na mieście lub wysłać wiadomości do rodziny, możesz zakupić plan danych na czas trwania podróży. Sam określasz czas trwania, dzień, tydzień czy miesiąc. Wszystko zależy od Ciebie „

Plany od GigSky są dostępne na zasadzie pobierania opłaty jednorazowej z karty kredytowej, bez konieczności podpisywania umowy z operatorem. Dokładne ceny są podane na stronie internetowej GigSky w zależności od kraju, ilości danych i długości planu. Apple opublikowało pełną listę krajów z obsługą Apple SIM na swojej stronie internetowej. Dobra wiadomość dla turystów, technologia działa również w Polsce. Przykładowo za miesięczny pakiet 1GB, podróżujący z USA do Polski zapłaci 50$. Z pewnością będzie to korzystniejsze niż oferta roamingowa.

Zrzut ekranu 2015-07-02 o 17.46.10

[source name= Macrumors url=http://www.macrumors.com/2015/06/30/apple-sim-now-available-over-90-countries/]

To Top