Informacje i nowości

Uważaj na nagrywanie w iMessage

System iOS 8 zagościł na dobre w urządzeniach Apple od kilku dobrych miesięcy. Firma Apple nadal zaskakuje i niejednokrotnie będąc pewny wszystkich możliwości urządzenia odnajduje w nim funkcję, które równie zaskakują.

Ta wpędziła mnie w nie lada zakłopotanie, bo przecież możemy nagrać coś co niekoniecznie chcemy przekazać. Przypadkowo odkryłem funkcję automatycznego nagrywania wiadomości audio, mając włączone iMessage do pewnej osoby, opowiadałem znajomemu o tejże osobie, a gestykulując przyłożyłem słuchawkę do ucha. Nieświadomie wiadomość się wysłała, na szczęście obeszło się bez większego kwasu. Okazuje się, że iMessage rejestruje automatycznie nagrywanie dźwięku i wysyła wiadomość w postaci audio gdy będąc otwartym programie, przyłożymy słuchawkę do ucha! Tak sprawdźcie tę możliwość, i dajcie znać czy u Was też działa.

Jak to zrobić?

[half]Otwieramy iMessage, zaznaczamy pole tekstowe i przygotowujemy się do pisania wiadomości. Teraz przykładając słuchawkę do ucha, iPhone automatycznie uruchomi nagrywanie dzwięku. I tylko jeden krok dzieli nas od wysłania. W panice kliknięcie jest zaskakująco łatwe.  [/half] [half_last]How-to-Send-Audio-iMessage-on-iOS-8[/half_last]

[source name=Własne url=http://applecenter.pl]

 

To Top