Informacje i nowości

#Hello Jeans – spodnie, które naładują twój telefon

Utrzymanie iPhone w gotowości podczas podróży jest często dużym problemem, ponieważ wielu z nas nie wytrzyma bez sprawdzenia Facebooka, napisania paru sms’ów do koleżanki lub długiej rozmowy z przyjacielem, co niestety źle wpływa na poziom naładowania naszego telefonu.

Coraz częściej korzysta się z przenośnych ładowarek tzw. Power Bank’ów, lecz często są one nieporęczne. Z pomocą przychodzą nam jeden z producentów odzieży, ze swoim genialnym pomysłem.
Firma Joe’s Jeans uruchomiła nową linię damskich jeansów #Hello, która rozwiązuje problemy rozładowanego telefonu. Spodnie posiadają mały akumulator, który pomoże ci wytrwać w podróży.

joes-charger-jeans-780x438

Oczywiście te markowe spodnie nie są tanie. Wszystkie wersje jeansów z serii #Hello kosztują 189 dolarów, do czego trzeba dołożyć 49 dolarów za sam akumulator. Po wydaniu tych 240 $, otrzymujecie jeansy, ładowarke i kable: Lightning i mini USB, którym naładujecie każdy telefon z Androidem. Producent twierdzi, że akumulator naładuje iPhone 5/5s/5c nawet do 100%, a iPhone 6 do 70%. Nie jest to zły wynik ale napewno też nie rewelacyjny.

Kupilibyście takie jeansy ? Może doczekamy się męskiej wersji tych spodni.

[source name= CultofMac url=http://www.cultofmac.com/384410/these-designer-jeans-keep-your-iphone-charged-on-the-go/]

To Top